Make Up For Ever 16s Fırça

make_up_for_ever_16s

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle artık satışı olmayan bir üründen söz edeceğim. Ancak ben kendisini satışı durduktan sonra Vepa indiriminden satın almıştım. Artık her sene büyük Vepa indirimi olacakmış. Belki siz de bulabilirsiniz. Mufe 16s fırça çok amaçlı ve kaliteli bir fırça.

Geçen sene Vepa indirimi Kethuda Hamamı’nda  gerçekleşti ve Vepa bünyesinde olan pek çok markada iyi indirimler oldu. Mesela bu fırça sadece 15 ya da 20 lira idi. Mufe fırça fiyatları oldukça yüksektir. Bu fiyata almak herkese nasip olmaz 🙂 Bu fırça çok daha inceydi. Ancak ilk yıkamada kılları böyle açıldı. Çok büyük bir deforme değil. Hala işini iyi yapacak cinsten ama çok daha sivriydi.

mufe 16s
Make Up For Ever 16s Fırça

Bu tarz bir fırça ile neler yapabilirsiniz? Göz kapağının katlanma bölgesinde daha keskin gölgeler yapmak için birebir. Cut crease makyaj için çok ideal. Yine kalem fırça niyetine kullandığım bir fırça kendisi. Alt kirpik diplerine far uygulamak, gözün dış kısmına çizilen ters V yi yapmak ve dağıtmak için çok işime yaradı. Kısaca bu şekilde anlatmak istedim fırçayı.

Tekrar görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1864 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com