Make Up For Ever Aqua Eyes Göz Kalemi

Make Up For Ever Aqua Eyes Göz Kalemi

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere bir süredir severek kullandığım Make Up For Ever Aqua Eyes Göz Kaleminden bahsetmek istiyorum. Aslında bir siyah sever olarak kahverengi tonlarında kullandığım ilk ve tek kalem oldu diyebilirim. Kahverengi kalemlere hep ön yargılı yaklaşmıştım ama satış elemanının tavsiyesi üzerine deneyip aldığım bu kalem beni çok memnun etti. Rengi 19L ve waterproof bir göz kalemi.

Yumuşaklığı çok başarılı ayrıca waterproof olduğu için de suya dayanıklı. Farın üzerine ya da farsız rahatlıkla uygulayıp kullanabiliyorum. Siyaha  göre bence en büyük artısı daha buğulu ve yumuşak bakışlar elde etmek. Böylece makyajınızda o sert ifadeden çok soft bir bitiş sağlıyor. Ben göz kalemlerini de bazsız uygulamıyorum o yüzden bu kalemi de hep bazla uyguladım. Bu da dip not olsun 🙂

Make Up For Ever Aqua Eyes Göz Kalemi
Make Up For Ever Aqua Eyes Göz Kalemi

Tonu fotoğraftaki gibi tatlı bir kahve rengi. Göz de çok daha güzel duruyor diyebilirim. Bakışlarda derinlik sağlaması da bir artısı daha kalemin. Fiyat olarak marka bazında biraz yüksek piyasaya göre ama aynı tonlarda farklı markalarda kalemler olabilir. Yorumlarınızı beklerim.

Haftaya yine farklı bir konu ile sizlerleyim. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 🙂

Toplam Ziyaret: 1976 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir