Makeup Revolution Flawless Palet

Mutlu haftalar güzel bir göz makyajını kim sevmez ki? Makeup Revolution London öyle güzel palet çıkarmış ki aradığınız her rengi bulmanız mümkün.

Gece dışarı çıkarken kurtarıcımız olan far makyajları şu sıralar günlük hayatımızda da moda oldu. Sonbaharın da gelişiyle toprak tonlarıyla harmanlanmış buğulu gözler, altın sarılarıyla parlayan göz bebeklerimiz derken far paletleri elimizden düşmez oldu. 29 Ekim indiriminde Watsonsta  %50 indirime giren Makeup Revolution markası Flawless paleti ile çok ünlü.

 

Makeup Revolution Flawless Palet
Makeup Revolution Flawless Palet

Ben alırken iki farklı seri vardı mağazada. Diğer palet daha mat renklerden oluşuyordu bende bunu tercih ettim. 32 farklı renk bulunuyor bu üründe.  Açık renklerden siyaha kadar her ton bulunuyor. Açık renklerde tozutma hiç yokken koyu renkler de çok can sıkmıyor olsa da biraz var. Ürünün tek kusuru bu diyebilirim. Pigmentasyonu far bazı uygulasanız da uygulamasanız da çok başarılı.  20 numara olan hafif kiremite dönük parlak renk Copper Shimmer seride ki ilk favorim. Gözleriniz özelikle kahverengiyse bence çok daha yakışıyor 🙂

Makeup Revolution Flawless Palet

Green stars ve Lowlite ikilisi de çok başarılı. İkiside parlak renklerden olup biri yeşil diğeri de beje yakın.  11-12 parlak renk bulunurken diğerleri mat renkler. Bu yüzden alırken gönlünüz rahat olabilir. İndirimli hali 28 TL’ydi. Bir dahaki indirime denk gelirseniz asla kaçırmayın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Toplam Ziyaret: 2112 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/