Makeup Revolution Flawless Palet

Mutlu haftalar güzel bir göz makyajını kim sevmez ki? Makeup Revolution London öyle güzel palet çıkarmış ki aradığınız her rengi bulmanız mümkün.

Gece dışarı çıkarken kurtarıcımız olan far makyajları şu sıralar günlük hayatımızda da moda oldu. Sonbaharın da gelişiyle toprak tonlarıyla harmanlanmış buğulu gözler, altın sarılarıyla parlayan göz bebeklerimiz derken far paletleri elimizden düşmez oldu. 29 Ekim indiriminde Watsonsta  %50 indirime giren Makeup Revolution markası Flawless paleti ile çok ünlü.

 

Makeup Revolution Flawless Palet
Makeup Revolution Flawless Palet

Ben alırken iki farklı seri vardı mağazada. Diğer palet daha mat renklerden oluşuyordu bende bunu tercih ettim. 32 farklı renk bulunuyor bu üründe.  Açık renklerden siyaha kadar her ton bulunuyor. Açık renklerde tozutma hiç yokken koyu renkler de çok can sıkmıyor olsa da biraz var. Ürünün tek kusuru bu diyebilirim. Pigmentasyonu far bazı uygulasanız da uygulamasanız da çok başarılı.  20 numara olan hafif kiremite dönük parlak renk Copper Shimmer seride ki ilk favorim. Gözleriniz özelikle kahverengiyse bence çok daha yakışıyor 🙂

Makeup Revolution Flawless Palet

Green stars ve Lowlite ikilisi de çok başarılı. İkiside parlak renklerden olup biri yeşil diğeri de beje yakın.  11-12 parlak renk bulunurken diğerleri mat renkler. Bu yüzden alırken gönlünüz rahat olabilir. İndirimli hali 28 TL’ydi. Bir dahaki indirime denk gelirseniz asla kaçırmayın.

Toplam Ziyaret: 2377 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

2 thoughts on “Makeup Revolution Flawless Palet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir