Makyaj Fırçaları İçin Uygun Fiyatlı Fırçalık

 

Makyaj Fırçaları İçin Uygun Fiyatlı Fırçalık

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere makyaj fırçaları için uygun fiyatlı bir fırçalıktan bahsetmek istiyorum. Aslında anlatacağım ürün makyaj fırçaları için değil diş fırçaları için satılıyor. Aslında tam olarak makyaj fırçaları için biçilmiş kaftan 🙂 Sağlamlığı, kaliteli malzemesi, şeffaflığı, boyutu ve çok uygun fiyatı ile gerçekten kaçırılmaz bir ürün.

Ben sadece makyaj fırçalarımı değil göz kalemlerimi, kalem farlarımı, rimellerimi ve dudak kalemlerimi de ek olarak aldığım bu fırçalıklarda saklıyorum. Rossmann mağazalarında satılan bu ürünün fiyatı da 2.99 tl. Ben sanırım 5 ya da 6 tane aldım bu üründen.

Ben içine direkt fırçaları ya da makyaj malzemelerimi yerleştirsem de siz isterseniz içine minik taşlar koyup zeminde daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Benim baktığım Rossmann mağazalarında sürekli olan stoklu ürünlerden. Haftaya farklı bir ürünle sizlerleyim. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 432 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/