Markafoni’den Alışveriş

markafoni

Herkese merhabaaa:)

Alışveriş yapmaya vaktimin olmayışı her kadın gibi beni de online sitelere yönlendirdi. Okuldu işti derken yorgun düşen bunyelerimiz 4-5 saatlik alışveriş maratonunu kaldıramazdı. Bende bu hafta elime ulaşan MARKAFONI siparişlerimle sizlerle birlikteyim. Bu sitelerden genelde çanta ya da saat alışverişi yapıyordum ama bu sefer kendimi tutamadım ve küpe ve kolye olmak üzere 2 tane Chiccy Accessories’tan sipariş verdim.

2015-10-18 12.41.54

Başlarda çok beğendim ta ki elime ulaşana kadar. Küpe fotoğrafta göründüğü gibi kaliteli durmuyor maalesef. O iki top arasında ki metal çok ince. Her an bir yere takılıp yamulabilirmiş gibi duruyor. Kolyeyi ise takmadan baktığınızda çok beğenebilirsiniz. Ama takıldığında gerçekten emanetmiş gibi duruyor.

fotograf 3-6

fotograf 4-4

Madem aldım bari bir gün takarım artık. Ama bu bana ders oldu bir daha aksesuar alışverişimi Markafoni’den yapmam. İşin tek artısı ürünler çok güzel paketlerle geliyor. Bütün kırılmalara karşı önlem alınmış bir şekilde.

Kargoda kutulanmis şekilde geliyor
Kargoda kutulanmis şekilde geliyor

Toplam fiyat olarak 30 TL gibi bi ücret ödedim. Son olarak kargo fiyatını azıcık düşürseler herkes mutlu olur:) Kısacası ben pek memnun kalmadım.

Herkese iyi haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1803 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/