Markafoni’den Alışveriş

markafoni

Herkese merhabaaa:)

Alışveriş yapmaya vaktimin olmayışı her kadın gibi beni de online sitelere yönlendirdi. Okuldu işti derken yorgun düşen bunyelerimiz 4-5 saatlik alışveriş maratonunu kaldıramazdı. Bende bu hafta elime ulaşan MARKAFONI siparişlerimle sizlerle birlikteyim. Bu sitelerden genelde çanta ya da saat alışverişi yapıyordum ama bu sefer kendimi tutamadım ve küpe ve kolye olmak üzere 2 tane Chiccy Accessories’tan sipariş verdim.

2015-10-18 12.41.54

Başlarda çok beğendim ta ki elime ulaşana kadar. Küpe fotoğrafta göründüğü gibi kaliteli durmuyor maalesef. O iki top arasında ki metal çok ince. Her an bir yere takılıp yamulabilirmiş gibi duruyor. Kolyeyi ise takmadan baktığınızda çok beğenebilirsiniz. Ama takıldığında gerçekten emanetmiş gibi duruyor.

fotograf 3-6

fotograf 4-4

Madem aldım bari bir gün takarım artık. Ama bu bana ders oldu bir daha aksesuar alışverişimi Markafoni’den yapmam. İşin tek artısı ürünler çok güzel paketlerle geliyor. Bütün kırılmalara karşı önlem alınmış bir şekilde.

Kargoda kutulanmis şekilde geliyor
Kargoda kutulanmis şekilde geliyor

Toplam fiyat olarak 30 TL gibi bi ücret ödedim. Son olarak kargo fiyatını azıcık düşürseler herkes mutlu olur:) Kısacası ben pek memnun kalmadım.

Herkese iyi haftalarr

Toplam Ziyaret: 1815 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir