Mavi Tonlarında Göz Makyajı

goz_makyaji

Merhabalar. Bugün sizlere yapmış olduğum mavi tonlarındaki göz makyajımı göstermek istiyorum. Aslında bu makyajımı sadece eyeliner olarak yapacaktım ama gözüme sade gelince biraz gölge katmak istedim:

Kullandığım malzemeler:

mavi_goz_makyaji
Mavi Tonlarında Göz Makyajı

Gözüme baz vs kullanmadım. Flormar tekli mavi farı fırçayı ıslatarak eyeliner olarak çektim. Sonra gölge fırçasını kullanarak crease bölgesine hafif olarak gölgeleme yaptım. Kaşlarımı paletteki kahve farla boyadım. Alt kirpik diplerine eyeliner fırçasıyla farı kalem ve gölgeleme yaparak dumanlı göz makyajı elde etmiş oldum. En son rimel sürerek göz makyajımı tamamladım. (Rimeli evden çıkarken sürdüğüm için resim rimelsiz olarak çıktı.)

Bakalım bir daha ki makyajım nasıl olacak:))

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1901 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Merhaba makyajınızı gerçekten beğendim ve paletinizin adını söylerseniz çok sevinicem renklerine bayıldım 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirÇiğdem Kesik

Yazar Hakkında

(41 yazısı var )

Merhabalar.
Ben Çiğdem. Makyajı, kozmetik ürünlerini, gezmeyi, keşfetmeyi, doğa fotoğrafları çekmeyi çok seven biriyim. Bankacılık okudum ama TV’ de zevkle çalışıyorum ve Görkem’ in annesiyim:)
Makyaja dair herşeyi çok seviyorum. Bilmeyenler için www.makyajlikareler.blogspot.com.tr sitesinin sahibiyim. Bu platformda yazı paylaşmaktan onur duyuyorum. Burada yazı olarak önceliğim makyaj ve kozmetik olacak. Ama değişik yazılarla da karşınıza geleceğim.

Web sitesi: