Max Factor Allık

max _factor_allik

Selamlar

Max Factor yıllardır severek kullandığım bir markadır. Ürünleri kaliteli olduğundan tercih ediyorum bu markayı. Bugün yeni aldığım allıktan bahsetmek istiyorum. Daha önce Max Factor’un hiç allığını denememiştim.

all2
Max Factor Allık

Küçük bir allık. Çanta boyu gibi. İçinde fırçası da mevcut. Ben buğday tenli olduğumdan satış görevlisi olan güzellik uzmanı bayan bu rengi önerdi bana. Şeftali tonları bende belli bile olmuyor çünkü.

max factor allık
Max Factor Allık

En çok kalıcı olması hoşuma gitti. Hemen uçmuyor toz olmasına rağmen. Güzellik uzmanına “Krem allık daha iyi değil mi? Kolay  uçmaz” diye sordum. Ama O da “Krem allığı toz allık gibi dağıtamazsınız bir yerde toplanıp kalır. Toz allık kullanmanızı tavsiye ederim” dedi.

Epey kalıcı. Cildinize uygun rengi bulduğunuzda memnun kalacağınızı düşünüyorum. Fiyatı 40 TL civarı. %50 İndirimli fiyatmış ama bu. Açıkçası 80 TL bence çok olurdu. İndirimlerden alabilirsiniz özellikle. Yani şahsen 80 TL olsa ben almazdım.

Sevgilerimle……….

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 4171 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/