Max Factor Excess Intensity Longwear Eyeliner

Bugün sizlerle yeni keşfim olan Max Factor Excess Intensity Longwear Eyelinerı paylaşmak istiyorum. Bildiğimiz eyeliner gibi değil adı öyle olsa da asansörlü göz kalemi kıvamında bir ürün.

Bendeki rengi 04  Black rengi. Koyu bir siyah renk yani tam benim sevdiğimden. Gelelim özelliklerine adı üstünde “longwear” kelimesini kesinlikle hak eden bir ürün. Neden çünkü ben uygulama yaptıktan yaklaşık 16 saat sonra bile gözümde ne silinme ne akma ne de başka bir şey olmadı.Kendim göz temizleyicisi ile çıkarttığım için çıktı diyebilirim. Gerçekten ismini hak ediyor bu ürün. 

image
Max Factor Excess Intensity Longwear Eyeliner

Sürdükten çok kısa bir süre sonra kendini sabitliyor o yüzden taşırma yaptıysanız hemen düzeltmeniz gerekiyor süreniz çok kısa. Ben Gratis’in indiriminden almıştım. İndirimsiz fiyatı 39.90 tl. Hazır bugün de Gratis indirimdeyken varsa hala kaçırmayın derim.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Görüşmek üzere Takipte Kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 2868 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/