Max Factor Masterpiece Eyeliner

Max Factor Masterpiece Eyeliner

Herkese merhaba,

Birkaç gün önce gerçekleştirdiğim alışverişimde kocaman kocaman tavsiyeler üzerine aldığım Max Factor Masterpiece Eyeliner den bahsetmek istiyorum ivedilikle. Çünkü artı ve eksi yönleriyle daha önce kullandığım ürünlerden çok farklı..

Siyah üzerine altın rengi çizgili ambalajıyla bildiğimiz standart Max Factor ambalajı.. Fiyatı da bildiğimiz Max Factor uçukluğunda 🙂 Keçeli kalem gibi bir ucu var ancak yassı. Yani hem ince, hem kalın çizgiler çizilebilmesi açısından çok avantajlı.. Keçe uçlu ürünler için çabuk biter deseler de öyle gibi gözükmüyor. 15 saat boyunca gözümde kaldı, dağılmadı bulaşmadı, eksilmedi.. Sürümü, yukarıda bahsettiğim gibi çok pratik. Ancak kötü bir özelliği var ki rengi açık siyah. Bir kaç kat üstünden geçmek gerekiyor.. Aşağıda gördüğünüz gibi. Ve bu benim için bir eyelinerda en dikkat edilmesi gereken özellik.. Üstteki tek kat, alttaki birkaç kat 🙂

max-factor-masterpiece-eyeliner
Max Factor Masterpiece Eyeliner

Yazımdan anlaşıldığı üzere, artıları ve eksileri olan bir ürün. Bir daha almayı düşünmem.. Tüm kozmetikçilerde bulunabilir. Fiyatı farklılık göstermekle birlikte ortalama 25 TL.

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 21 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 6425 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/