Max Factor Miracle Touch

Geçenlerde yine bir gün Watsons mağazasına girmiştim:))) Hiç bir şey almayacak bile olsam mutlaka bakıp çıkarım ama genelde de o bakmalar esnasında bir şey alırım:) Yine öyle bir gün, aslında kullandığım bir fondöten-pata krem olmasına rağmen, yani hiç ihtiyaç olmamasına rağmen satış görevlisinin tavsiyesiyle Max Factor Miracle Touch fondöten almışım (mışım diyorum çünkü nasıl olduğunu çok anlamadım:)) . Neyse yine de iyi ki almışım diyorum. Çünkü çok memnun kaldım.

İnce bir yapısı olmasına rağmen kapatıcılığı çok güzel. Cildi kuru göstermiyor ama yağlı da durmuyor. Mesela güneş koruyucusunun üzerine ya da nemlendiricinin üzerine de uygulasam parlama yapmaması çok hoşuma gitti. Daha önceki tüm fondöten ve pata kremlerin pabucunu dama attı.

max2
Max Factor Miracle Touch Fondöten

Açılış şekli çok ilginç geldi bana. Önce çevirerek krem kısmı açılıyor. Sonra altında sünger bölümünü açıyorsunuz. Fiyatı 69,90 TL. Bundan sonra kampanyalarını takip edeceğim. Normal satış fiyatından aldım ama zaman zaman Max Factor’ün güzel indirimleri oluyor. Yani denk gelirseniz kaçırmayın derim.

Koku benim için önemlidir. Yoğun kokulu ürünleri çok sevmiyorum. Bu pata kremin kokusu çok hafif ve yüzünüze sürüldüğünde ki hissi de sevdim. Yumuşak bir his bırakıyor. Yani beni rahatsız eden bir yanını bulamadım.

Son olarak klasik sorumu sorup cevaplayayım. Max Factor Miracle Touch fondöten  tekrar alır mıyım? Kesinlikle evet:))))

Toplam Ziyaret: 1458 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir