Max Factor Miracle Touch

Geçenlerde yine bir gün Watsons mağazasına girmiştim:))) Hiç bir şey almayacak bile olsam mutlaka bakıp çıkarım ama genelde de o bakmalar esnasında bir şey alırım:) Yine öyle bir gün, aslında kullandığım bir fondöten-pata krem olmasına rağmen, yani hiç ihtiyaç olmamasına rağmen satış görevlisinin tavsiyesiyle Max Factor Miracle Touch fondöten almışım (mışım diyorum çünkü nasıl olduğunu çok anlamadım:)) . Neyse yine de iyi ki almışım diyorum. Çünkü çok memnun kaldım.

İnce bir yapısı olmasına rağmen kapatıcılığı çok güzel. Cildi kuru göstermiyor ama yağlı da durmuyor. Mesela güneş koruyucusunun üzerine ya da nemlendiricinin üzerine de uygulasam parlama yapmaması çok hoşuma gitti. Daha önceki tüm fondöten ve pata kremlerin pabucunu dama attı.

max2
Max Factor Miracle Touch Fondöten

Açılış şekli çok ilginç geldi bana. Önce çevirerek krem kısmı açılıyor. Sonra altında sünger bölümünü açıyorsunuz. Fiyatı 69,90 TL. Bundan sonra kampanyalarını takip edeceğim. Normal satış fiyatından aldım ama zaman zaman Max Factor’ün güzel indirimleri oluyor. Yani denk gelirseniz kaçırmayın derim.

Koku benim için önemlidir. Yoğun kokulu ürünleri çok sevmiyorum. Bu pata kremin kokusu çok hafif ve yüzünüze sürüldüğünde ki hissi de sevdim. Yumuşak bir his bırakıyor. Yani beni rahatsız eden bir yanını bulamadım.

Son olarak klasik sorumu sorup cevaplayayım. Max Factor Miracle Touch fondöten  tekrar alır mıyım? Kesinlikle evet:))))

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

Toplam Ziyaret: 1311 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/