Maybelline Affinitone Kapatıcı

Maybelline Affinitone Kapatıcı

Herkese merhaba

Mutlu bir gün ile güzel bir haftaya başlayalım. 

Cildime çok fazla kapatıcı uygulamayı sevmiyorum. Sadece gözaltı bölgem ve burun çevrem için minik kapatıcı dokunuşları bana yeterli geliyor. Ben de hem gözaltımdaki morlukları kapatacak hem de aydınlatacak bir ürün arıyordum.  Bir süre önce de bu ürünle tanıştım ve bu hafta “Maybelline Affinitone Kapatıcı ” ile sizlerleyim.

Fazla morluğunuz ya da göz çevrenizde ki kırışıklık çok fazla değilse kullanmanızı tavsiye ediyorum.  Okuduğum yorumlara dayanarak söylüyorum ki pek fazla kişi memnun kalmamış. Aksine ben memnun kaldım ama bu ne istediğimizle alakalı olabilir. Bana çok fazla kapatıcılığı olmasına gerek yok. Yoğun bir morluk ya da renkleri çok belli damarlara sahipseniz kapatıcılığını sevmeyebilirsiniz.

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı

Benim için göz makyajımdan sonra o bölgenin daha kusursuz durması yeterli. Fırçası yardımıyla, istediğiniz kadar uygulayabiliyorsunuz. İster eliniz ister sünger yardımıyla dağıtabilirsiniz.  Ben elimle yayıyorum ama eğer kırışıklıklarınız biraz bile fazlaysa birikme yapmaması içi iyice yaymanız gerekebilir o yüzden elinizle yapmanızı tavsiye etmem.

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı

Bende ki 01 kodlu Nude Beige. Almayı düşürseniz diğer tonlarına da bakmanızı tavsiye ederim.

İyi haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 2836 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/