Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Herkese merhaba ;

Uzun bir aradan sonra karşınızdayım sonunda sizler gibi ben de blogda yeni yazı olmasını çok özledim. İlk başka bir internet sıkıntısı yaşadım onu düzelttim derken  bilgisayarım yandı, dumanlar çıkacak kadar yandı açıkçası baya bir korktum. Yeni bilgisayar almak için bilgisayar seçmem  ve onu alabilmem için de para biriktirmem gerekti, haliyle  2 ay  sonunda yeni bilgisayarım ve bendeniz karşınızdayım. Yeni bilgisayarım sayesinde bir sürü şey yapabiliyorum. Takipte kalın yeni yılda güzel süprizlerim var 🙂

Maybelline baby lipsleri denemeyen, duymayan yoktur sanırım bende her çıkardığı üründen bir tane alıp büyük bir ümitle deniyorum ama açıkçası şimdiye kadar sevdiğim bir tane ürüne rastlamadım maalesef. Balm-blush serileri çıkınca da büyük bir ümitle ilk indirimde  kendime uygun bir rengi aldım ama yine fiyasko yine fiyasko maalesef 🙁

Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Tasarım olarak uç kısmı Eos balmlara benzetilmiş bu nedenle de kullanımı baya zor. 2 yönlü olarak kullanılabilir olması çok iyi ama  ne allık olarak nede balm olarak ben kullanmayı beceremedim.

Allık olarak  kullandığımda yapış yapış bir his veriyor ve parlıyor, altına bir şey uyguladığınızda da onun da yerinden kaymasına neden oluyor maalesef, Lip balm olarak da hem şekli açısından hemde nemlendirmesi yetersiz olduğu için sevemedim.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Hafif  pembemsi rengi bu şekilde, çok da renk vermiyor maalesef, kokusu hafif şekerimsi ve tatlı. Cosmetica indiriminden almıştım, indirimden 5 TL  civarı bir fiyatı vardı bence bunu bile haketmiyor açıkçası tekrar almam kimseye de önermem. Benim Maybelline Baby Lips Balm & Blush – Flirty Pink- ile ilgili deneyimlerim bu kadardı umarım hoşunuza gitmiştir.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 1711 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Selma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com