Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Herkese merhaba ;

Uzun bir aradan sonra karşınızdayım sonunda sizler gibi ben de blogda yeni yazı olmasını çok özledim. İlk başka bir internet sıkıntısı yaşadım onu düzelttim derken  bilgisayarım yandı, dumanlar çıkacak kadar yandı açıkçası baya bir korktum. Yeni bilgisayar almak için bilgisayar seçmem  ve onu alabilmem için de para biriktirmem gerekti, haliyle  2 ay  sonunda yeni bilgisayarım ve bendeniz karşınızdayım. Yeni bilgisayarım sayesinde bir sürü şey yapabiliyorum. Takipte kalın yeni yılda güzel süprizlerim var 🙂

Maybelline baby lipsleri denemeyen, duymayan yoktur sanırım bende her çıkardığı üründen bir tane alıp büyük bir ümitle deniyorum ama açıkçası şimdiye kadar sevdiğim bir tane ürüne rastlamadım maalesef. Balm-blush serileri çıkınca da büyük bir ümitle ilk indirimde  kendime uygun bir rengi aldım ama yine fiyasko yine fiyasko maalesef 🙁

Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Tasarım olarak uç kısmı Eos balmlara benzetilmiş bu nedenle de kullanımı baya zor. 2 yönlü olarak kullanılabilir olması çok iyi ama  ne allık olarak nede balm olarak ben kullanmayı beceremedim.

Allık olarak  kullandığımda yapış yapış bir his veriyor ve parlıyor, altına bir şey uyguladığınızda da onun da yerinden kaymasına neden oluyor maalesef, Lip balm olarak da hem şekli açısından hemde nemlendirmesi yetersiz olduğu için sevemedim.

Maybelline Baby Lips Balm & Blush -Flirty Pink

Hafif  pembemsi rengi bu şekilde, çok da renk vermiyor maalesef, kokusu hafif şekerimsi ve tatlı. Cosmetica indiriminden almıştım, indirimden 5 TL  civarı bir fiyatı vardı bence bunu bile haketmiyor açıkçası tekrar almam kimseye de önermem. Benim Maybelline Baby Lips Balm & Blush – Flirty Pink- ile ilgili deneyimlerim bu kadardı umarım hoşunuza gitmiştir.

Toplam Ziyaret: 1820 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir