Maybelline Babylips Electro

Maybelline Babylips Electro

Herkese tekrar merhabalar 🙂

Bugün severek kullandığım bir lipbalmdan bahsetmek istedim. Benim dudaklarım bu aralar çok kuruyor bir de soyuluyor. Maybelline bayblips electro serisinden limonlu olanı seçtim. Baya bildiğiniz limon kokulu ve tadı olan lipbalm. Bendeki çeşidi Fierce N Tangy 02  olarak da geçiyor sitesinde.

Maybelline-Babylips-Electro
Maybelline Babylips Electro

3.75 TL’na Migros indiriminde almıştım. Normal fiyatı da çok yüksek değil. Dudaklarıma iyi geldi ama sizlerden dudakları daha kötü olan varsa bu pek fayda sağlayacağını sanmıyorum.

Shea yağı, bal ve E vitamini içeren ürün 4.5 ml ambalajda satılıyor. Bu seride 5 farklı çeşidi var. Renk vermiyor. Normal serisinden pembe olanı da var o renk veriyor. Sırf bu yüzden bile sevebilirim. Lipbalmlar bence renk vermemeli.  Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Haftaya görüşmek üzere..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]
Toplam Ziyaret: 1085 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDuygu Nilgün

Yazar Hakkında

(43 yazısı var )

Merhaba, Ben Duygu.
Blog dünyasına 2014 yılında katılmış olup burada daha deneyimli kişilerle bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Buraya kadar geleceğimi düşünmüyordum. Ama artık buradayım ve sizlerle kullandığım,beğendiğim,gezip gördüğüm,yediğim içtiğim her şeyle ilgili yazılar paylaşabilirim. Tabi bu arada bir mali müşavir olma hayali de var bende. Yavaş yavaş temellerini atıyoruz. Bundan bir 5 yıl sonra hala burada olursak o zaman onları da paylaşırım :)

Web sitesi: