Maybelline Collossal Big Shot Rimel

Merhabalar, makyajınızı kusursuz yapan ürün nedir? Maybelline Collossal Big Shot Rimel gelmiş geçmiş en iyi rimel benim için.

Rimel öyle bir makyaj ürünü ki yüzünüze hiçbir şey yapmamışsınızdır sadece bir rimel ile gününüzü çok güzel geçirebilirsiniz ya da muazzam bir göz makyajını yapar rimeli unutursunuz işe bu birazdramatk olabilir. Makyajınızı kurtaran da makyajsız gününüzü kurtaran da rimeldir.,

Maybelline Collossal Big Shot Rimel
Maybelline Collossal Big Shot

Kalın fırçaları hep daha çok tercih ediyorum. Bana göre daha fazla hacim verirken buğu etkisini de arttırıyor.  Colossal, kirpikleri tek tek ayırırken pek çok markaya göre uzatma işleminde de başarılı. Tam olarak kirpik diplerinden baslarsanız etkisini çok daha iyi görebilirsiniz. Tek sorun ömrü 6 ay olmasına göre 1 aydan sonra hafif hafif topaklanmaya başlıyor. Bu kalıntıları fırçadan temizlerseniz sorunsuz bir kullanıma devam edersiniz.  Temizlerken de başta çok zor çıkacakmış gibi duruyor ama güzel bir makyaj yağı ya da suyu ile rahatça temizleyebilirsiniz. O yoğun görüntüsü sizi korkutmasın:)

İndirim zamanı alırsanız 20tl civarında oluyor.

Denemenizi öneririm

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1573 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/