Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum

Merhaba kızlar ;
Bahar sonunda geldi çattı mat ve koyu rujların yerine daha renkli, açık renkli, ışıltılı rujlar hatta lipglosslar aldı diyebilirim sanırım. Benim için pek böyle olmasa da yazın daha renkli rujlar kullandığımı itiraf etmeliyim. Bir süre önce bir arkadaşım bu lipglosu hediye etmişti kullanmak için baharın gelmesini bekledim.
Maybelline Lipgloss
Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum
Daha önce Maybelline markasının rujlarını kullanmıştım ve yapılarını ve renklerini çok sevmiştim sizlere de Rich Plum renginin yazısını yazmıştım. Plum renkleri sevdiğim için bu lipgloss da dikkatimi çekiyordu ama lip gloss insanı olmadığım için almıyordum. Elime geçince kullanmaya başladım ve beni çok şaşırttı.Bu kadar seveceğimi düşünmemiştim.
Maybelline Color
Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum

Yaza yakışan harika bir rengi var. İçinde küçük küçül ışıltılar içeriyor. Genellikle lip glosslar dudaklarımı yapıştırır  ama bu yapıtırmadı. Pigmantasyonu da oldukça başarılı. Dudaklarımı yapıştırmaması, tadının güzel olması, kokusunun meyvemsi olması ve sürümünün kolaylığı nedeniyle lipgloss kullanmaya beni teşvik etti. Ruj kadar kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim ama diğer lipglosslardan daha kalıcı olduğunu söylemeliyim. İlk resimde elimin yanında gölgesi olan renk bu lipglossa ait, ıslak mendille sildiğim de o kadar rengi kaldı.

Benim genel olarak sevdiğim ve başarılı bulduğum bir lipgloss oldu.Yazın sıklıkla kullanacağımı düşündüğüm Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum  ile ilgili deneyimlerim bunlardı. Sizin seride denediğiniz ve önereceğiz başka bir renk varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Toplam Ziyaret: 2372 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com