Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum

Merhaba kızlar ;
Bahar sonunda geldi çattı mat ve koyu rujların yerine daha renkli, açık renkli, ışıltılı rujlar hatta lipglosslar aldı diyebilirim sanırım. Benim için pek böyle olmasa da yazın daha renkli rujlar kullandığımı itiraf etmeliyim. Bir süre önce bir arkadaşım bu lipglosu hediye etmişti kullanmak için baharın gelmesini bekledim.
Maybelline Lipgloss
Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum
Daha önce Maybelline markasının rujlarını kullanmıştım ve yapılarını ve renklerini çok sevmiştim sizlere de Rich Plum renginin yazısını yazmıştım. Plum renkleri sevdiğim için bu lipgloss da dikkatimi çekiyordu ama lip gloss insanı olmadığım için almıyordum. Elime geçince kullanmaya başladım ve beni çok şaşırttı.Bu kadar seveceğimi düşünmemiştim.
Maybelline Color
Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum

Yaza yakışan harika bir rengi var. İçinde küçük küçül ışıltılar içeriyor. Genellikle lip glosslar dudaklarımı yapıştırır  ama bu yapıtırmadı. Pigmantasyonu da oldukça başarılı. Dudaklarımı yapıştırmaması, tadının güzel olması, kokusunun meyvemsi olması ve sürümünün kolaylığı nedeniyle lipgloss kullanmaya beni teşvik etti. Ruj kadar kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim ama diğer lipglosslardan daha kalıcı olduğunu söylemeliyim. İlk resimde elimin yanında gölgesi olan renk bu lipglossa ait, ıslak mendille sildiğim de o kadar rengi kaldı.

Benim genel olarak sevdiğim ve başarılı bulduğum bir lipgloss oldu.Yazın sıklıkla kullanacağımı düşündüğüm Maybelline Color Sensational Shine Lipgloss Always Plum  ile ilgili deneyimlerim bunlardı. Sizin seride denediğiniz ve önereceğiz başka bir renk varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Toplam Ziyaret: 2467 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir