Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Herkese merhaba

Gün geçmiyor ki Maybelline markasının yeni ürünleri ülkemize gelmesin. Yeni ürünlerin başında da color tattoo farlar geliyor. Mat yapıdaki bu farları herkes gibi bende çok merak ediyordum ve indirimde yeni gelen 3 rengini de aldım. Açıkçası mat farlar içinde açık ara en sevdiğim, Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige oldu. Tüm color tattoo farlarda olduğu gibi bu farında tam adı oldukça uzun 🙂

Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Bu farı o kadar sevdim ki her gün kullanıyorum ve gün gelir biter bulamam diye yedekledim. Yedeklemenin ne kadar gerekli olduğu tartışılır zira hem bir krem var hemde miktarı oldukça  fazla olan bir ürün. Ben elimle uygulamayı  tercih ediyorum ama fırçayla da uygulanabilir. Pürüzsüz bir uygulama sağlıyor ve gün boyu kalıyor.

Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Rengi de bu şekilde, swatchlamak  için neden bu kadar zor bir yer seçtin bilmiyorum ama rengi belli oluyordur umarım. Far bazı kullanmadan far bazı niyetine de kullanılabilen bir ürün ve renk. Harika bir base görevi görüyor. Tek başına kullandığımda 16 saat nöbet sonunda bile gözümde kalıyor ve çizgilenme yapmıyor. Benim far olarak kullandığım bu krem farı kaşlarını doldurmak için ve kontür yapmak için kullananlar da varmış ama ben o amaçlarla kullanmadım.

Color tattoo farların içinde en sev sevdiğim  mat far olan Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige  ile ilgili yorumlarım bunlardı. Mutlaka indirimde bir bakın ve şans verin. Bulması biraz zor olsa da verilen parayı kesinlikle hak ediyor. İçinizde far olarak kullanımı dışında başka amaçlarla da kullanan varsa bana yorum bırakırsa çok sevinirim. Benim şimdilik söyleyeceklerim bunlardı. Sonra ki yazıma kadar kendinizi iyi bakın.

 

 

Toplam Ziyaret: 1655 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir