Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Herkese merhaba

Gün geçmiyor ki Maybelline markasının yeni ürünleri ülkemize gelmesin. Yeni ürünlerin başında da color tattoo farlar geliyor. Mat yapıdaki bu farları herkes gibi bende çok merak ediyordum ve indirimde yeni gelen 3 rengini de aldım. Açıkçası mat farlar içinde açık ara en sevdiğim, Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige oldu. Tüm color tattoo farlarda olduğu gibi bu farında tam adı oldukça uzun 🙂

Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Bu farı o kadar sevdim ki her gün kullanıyorum ve gün gelir biter bulamam diye yedekledim. Yedeklemenin ne kadar gerekli olduğu tartışılır zira hem bir krem var hemde miktarı oldukça  fazla olan bir ürün. Ben elimle uygulamayı  tercih ediyorum ama fırçayla da uygulanabilir. Pürüzsüz bir uygulama sağlıyor ve gün boyu kalıyor.

Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige

Rengi de bu şekilde, swatchlamak  için neden bu kadar zor bir yer seçtin bilmiyorum ama rengi belli oluyordur umarım. Far bazı kullanmadan far bazı niyetine de kullanılabilen bir ürün ve renk. Harika bir base görevi görüyor. Tek başına kullandığımda 16 saat nöbet sonunda bile gözümde kalıyor ve çizgilenme yapmıyor. Benim far olarak kullandığım bu krem farı kaşlarını doldurmak için ve kontür yapmak için kullananlar da varmış ama ben o amaçlarla kullanmadım.

Color tattoo farların içinde en sev sevdiğim  mat far olan Maybelline Color Tattoo 24 Hr Creamy Mattes Eyeshadows -98 Creamy Beige  ile ilgili yorumlarım bunlardı. Mutlaka indirimde bir bakın ve şans verin. Bulması biraz zor olsa da verilen parayı kesinlikle hak ediyor. İçinizde far olarak kullanımı dışında başka amaçlarla da kullanan varsa bana yorum bırakırsa çok sevinirim. Benim şimdilik söyleyeceklerim bunlardı. Sonra ki yazıma kadar kendinizi iyi bakın.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1565 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com