Maybelline Color Tattoo – Cream De Nude-

Maybelline color tattoo far

Merhaba kızlar

Umarım iyisinizdir.Makyaj denildiğinde aklıma ilk gelen şey göz makyajı sanırım bu sebeple de makyaj koleksiyonumun çoğunluğu farlar  oluşturuyor. Almaya, kullanmaya doyamıyorum. Tabi her gün dışarı çıkarken rengarenk ,buğulu göz makyajı yapıp çıkmıyorum  ama yine de almaktan kendimi alamıyorum. Sanırım son zamanlarda farlar söz konusu olunca da aklıma ilk gelen krem farlar oluyor. Elimdekilerin sayısı arttıkça benimde incelemem gerekenlerin sayısı arttıyor. Bende sizler için daha fazla sıkmadan severek kullandığım bu krem farlardan biriyle daha karşınıza geçemek istedim ve sizlere yakın zamanda çıkan, MAYBELLİNE COLOR TATTOO -CREAM DE NUDE – farı incelemek için konuk etmeye karar verdim.
Nude farlar herkesin koleksiyon da olması gereken temel parçalardan biri bence. Benim de elimde 4-5 tane nude far var ve çok işlevsel oldukları için çok severek kullanıyorum. Maybelline color tattoo farlar ülkemizde çok sevilince hepimiz gibi bende mat olan serisinin gelmesini sabırsızlıkla bekledik ve gelince de hemen aldık. Sanırım benim mat farları geldiğinde aldığım ilk renk bu nude renk. Hem nude olması, hem far bazı hemde kapatıcı gibi kullanılabiliyor olması nedeniyle hepimizin sevdiği ve indirimlerde aradığımız temel parça oldu.

Krem yapıda olan tüm farlar gibi bununda sürümü oldukça kolay. Tüm göz kapağını çok güzel eşitliyor. Benim göz kapağımda  birikme yapmadı ama yapan arkadaşlarımın  olduğu söylemeliyim. Tek başına far olarak da kullandım, far bazı niyetiyle başka farlarımın altına da sürdüm. Her şekilde sevdim. Benim için olmazsa olmaz bir ürün değildi ama kullanırken zevk aldığım ve beni yarı yolda bırakmayan bir krem fardı.

Rengi umarım belli oluyordum. Ben kapatıcı olarak kullanamadım bana çok açık  kalacağını düşündüm ve açıkçası elimde başka sevdiğim kapatıcılar olunca denemek istemedim. Zor durumda kalınırsa kullanılabilir tabi ki. Kalıcılığı benim gözümde 8-10 saat kadar kaldı baz kullanmadan ve hiç bozulmadı, base kullanınca da  16-18 saat durdu (nöbetlerde o şekilde duruyor maalesef ) Genel olarak sevdiğim ama alınması için indirimi beklenmesi gereken bir ürün olarak gördüğüm MAYBELLİNE COLOR TATTOO -CREAM DE NUDE – ile ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Daha önce yazdığım maybelline color tattoo farlardan  on the bronz,timeless black,creamy beige yazılarımı da okumanızı öneririm.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1359 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com