Maybelline Color Tattoo Cream Eyeshadow

Maybelline Color Tattoo Krem Far

Mutlu haftalar:)

maybelline-color-tattoo-cream-eyeshadow
Maybelline Color Tattoo Krem Far

Sevgililer gününün ışıltısı kozmetik mağazalarına da çok güzel uğramış. Bu ışıltıyı gözlerinize de yansıtmak isterseniz bu haftaki ürün tam size göre. “Maybelline Color Tattoo Cream Eyeshadow” serisinden 50-Eternal Silver rengi tam size göre.

Bu krem farlar çıktığından beri popülaritesini hiç kaybetmedi. Sanırım sürüşünün kolay olması da buna bir etken. Göz kapağınıza her hangi bir baz uygulamasına gerek kalmadan parmağınızla sürmeniz bile yetiyor.

maybelline-color-tattoo-cream-eyeshadow
Maybelline Color Tattoo Krem Far

Saatler ilerlese bile katman katman oluşan görüntü bu far için geçerli değil. Görüntüsü biraz minik dursa da çabuk biteceğini sanmıyorum. Çünkü yoğun bir ışıltı için bile çok fazla uygulamanız gerekmiyor.

maybelline-color-tattoo-cream-eyeshadow

Normal fiyatı Watsonslarda 18 lira iken sevgililer günü indirimiyle 10 liradan satışa sunuldu.
Işıltınızı kaybetmediğiniz bir hafta olması dileğiyle:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1360 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/