Maybelline Color Tattoo Permanent Taupe

Merhaba arkadaşlar,

Aramızda far sevmeyen var mı bilmiyorum ama ben hastasıyım. Özellikle doğal duran farlara dayanamam. Birde kalıcı ve krem farsa tadından yenmez 🙂 O zaman çekelim şöyle bir Maybelline Color Tattoo yazısı. Ben color tattooları çok beğeniyorum ama daha güzel renklerini ülkemizde görmüyorum. Bugün permanent taupe rengini ele almak istedim.

Maybelline Color Tattoo krem far

Oldukça sade ama kullanışlı bir ambalajı var. Cam kavanozda ve kavanozun ağırlığı falan oldukça kaliteli izlenimi veriyor. Pek çok markadan krem far kullandım. Color tattoo ambalaj olarak en iyilerden. Mac’in kapağını kapatmada zorlanıyorum. Bobbi Brown’a nerdeyse parmağım sığmıyor 🙂 Bu çok ideal.  

Krem farlarda kuruma sorunu olabiliyor. Daha evvel Bobbi Brown’da bunu yaşadım. Yaklaşık 3 ve ya 4 kere Bobbi Brown’dan krem far aldım ve performansları zamanla değişti. Bozuldu. Ama color tattoo fiyat olarak çeyreği kadar olsa da yapıları hiç bozulmadı. Hatta sertleşme bile olmadı bendekilerde.  

Maybelline Color Tattoo krem far

 

Permanent taupe oldukça soğuk bir renk. Gerçek bir taupe yani 🙂 Ürünü sürer sürmez kuruyor. Opaklığı süper. Tek seferde tüm rengi cilde oturtuyor. Sürdüğüm yere yapışıyor. Kolay kolay çıkmıyor ama makyajımı temizleyicim ile temizlerken de beni hiç zorlamadan çıkıyor. Maalesef ürünü tek başına kullanamıyorum. Yani yakıştıramıyorum kendime. Ama öyle güzel bir far bazı ki kesinlikle alanlar pişman olmaz. Hele koyu göz makyajı yapacaksanız başka baz aramayın. Farların rengini nefis ortaya çıkarıyor. Ben kaş doldurmak için de denedim. Çok beğendim ama makyajımı silerken kaşlarımı döktüğünü farkettim. O nedenle daha denemedim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 2821 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com