Maybelline Color Tattoo – Timeless Black

Herkese merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bir süredir sizleri ihmal ettiğimin farkındayım bunun içinde sizlerden özür diliyorum. Özel sebeplerim vardı; cenaze, işteki sıkıntılar, taşınma vb derken uzun bir süre buralarda yoktum. Artık hayatımın daha düzenli hale gelmesiyle geri  döndüm ve bundan sonra yine sizlerle birlikteyim.Geri dönüş yazısı olarak da  size son zamanlarda sıklıkla kullandığım Maybelline Color Tattoo – Timeless Black  ile ilgili deneyimlerimi aktarmak istedim.

MAYBELLİNE krem farlarını duymayanınız, bilmeyeniniz yoktur sanıyorum. Herkesin koleksiyonunda bir tane bu farlardan mutlaka vardır. Ben de geçen seneye kadar bu farlara sahip değildim ama şimdiden 5 tanesini koleksiyonuma ekledim. Yeni gelen mat renklerin de mutlaka alacağım. (sakın anneme söylemeyin büyüyen koleksiyonum kendisini biraz endişelendirip kızdırıyor :\ )

Serinin bu siyah rengi bence diğer farlar içesinde en çok ihmal edilen ve güzelliği gözden kaçan renk, bilmeyenler olabilir, tereddüt edenler olabilir diye benim nasıl kullandığım ve memnun olup olmadığımdan bahsedeceğim.

MAYBELLİNE COLOR TATTOO - TİMELESS BLACK
Maybelline Color Tattoo – Timeless Black

Serinin ilk farlarından olmasına rağmen mat yapısıyla hemen diğer farlardan rahatlıkla ayrılıyor.

  • Krem far olduğu için kalıcılığı ve kullanımı diğer toz farlardan daha kolay.
  • Dökülme gibi bir sorunu yok.
  • Far bazı ile kullanıldığında 12 saat değişme den gözümün üzerinde kaldığını test ettim.
  • Siyah renk olduğu içinde sadece krem  far olarak değil ,eyeliner olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor.Benim almamdaki ası amaç eyeliner olarak kullanmaktı söylemeden geçmeyeyim.
  • Kısa sürede buğulu bir makyaj yapmanızı sağlıyor özellikle iş çıkışı bir yere gittiğinizde iki dakika da gölgeli, hoş bir gece makyajınız oluyor.
MAYBELLİNE COLOR TATTOO - TİMELESS BLACK
Maybelline Color Tattoo – Timeless Black
  • Ben hiç bir zaman direkt gözümün üstüne alıp gibi  koymadım az bir miktar alıp elimde dağıttım. Böylesinin daha güzel durduğunu düşünüyorum.
  • Eyeliner olarak alacaksanız çok koyu bir siyah görünüm vermediğini söylemeliyim. Mat yapıda siyah bir eyeliner oluyor, benim sevdiğim bu olduğu için sıkıntı oluşturmadı bende.
Hemen hemen tüm kozmetik mağazaların da rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün.Sıklıkla indirime giriyor.Normal fiyatı 20 TL iken indirim ile 10 TL civarı bir fiyata alabilirsiniz.Almak isteyenlere öneririm koleksiyonunuz da bulunması gereken bir krem var.
Benim Maybelline Color Tattoo – Timeless Black ile ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Sizin de koleksiyonunuz da varsa deneyimlerinizi ve varsa kullanım önerilerinizi bekliyorum. Kendinize iyi bakın ve hoşçakalın.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 650 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com