Maybelline Coral Drama Far Paleti

Maybelline Coral Drama Far Paleti

Merhaba arkadaşlar,

Biraz makyaj ürünlerinden, renkli ürünlerden bahsetmek istedim. O nedenle bugün bir far paleti seçtim. Maybelline Coral Drama Far Paleti çok kolay bulunabilecek bir ürün olduğu için kendisini seçtim.

Ambalaj olarak çok kaliteli değil. Her an kırılmaya müsait gibi. Kilitlenmesi oturması çok iyi ama ben bu tarz paletleri pek narin gibi algılıyorum nedense. İçerisinde  4 adet renk var. İçinde minik bir süngerli aplikatör var ama ben hiç kullanışlı bulmuyorum.

Maybelline Coral Drama Far Paleti
Maybelline Coral Drama Far Paleti

4 renk de ışıltılı. Hem de bolca 🙂 Her renk tek tek kullanılabilir. Her renk tek başına sürmek için ideal. Sürüp hafif dağıtarak şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. 

Renklerin görünümü bu şekilde. En başta olan beyaz rengi ben hiç kullanmam. Hangi palette olursa olsun aydınlık verme amaçlı dahi olsa bu zamana dek genelde hiç elim gitmedi. İkinci renk tatlı bir somon ve ışıltı. Palette pigmentasyonunu en sevmediğim renk bu oldu. Üçüncü renk şahane ama fotoğrafta alakasız çıktı. Paleti alma sebebi diyebilirim. Son renk yine paletin en iyisinden. Pigmentasyonu nefis. Renk kahvemsi bir mürdüm. Hediye olduğu için fiyatını bilemedim şimdi 🙂 Ama indirimlerde çok ucuza gelir. Bence bu renkleri seviyor iseniz şans verebilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 3132 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com