Maybelline Coral Drama Far Paleti

Maybelline Coral Drama Far Paleti

Merhaba arkadaşlar,

Biraz makyaj ürünlerinden, renkli ürünlerden bahsetmek istedim. O nedenle bugün bir far paleti seçtim. Maybelline Coral Drama Far Paleti çok kolay bulunabilecek bir ürün olduğu için kendisini seçtim.

Ambalaj olarak çok kaliteli değil. Her an kırılmaya müsait gibi. Kilitlenmesi oturması çok iyi ama ben bu tarz paletleri pek narin gibi algılıyorum nedense. İçerisinde  4 adet renk var. İçinde minik bir süngerli aplikatör var ama ben hiç kullanışlı bulmuyorum.

Maybelline Coral Drama Far Paleti
Maybelline Coral Drama Far Paleti

4 renk de ışıltılı. Hem de bolca 🙂 Her renk tek tek kullanılabilir. Her renk tek başına sürmek için ideal. Sürüp hafif dağıtarak şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. 

Renklerin görünümü bu şekilde. En başta olan beyaz rengi ben hiç kullanmam. Hangi palette olursa olsun aydınlık verme amaçlı dahi olsa bu zamana dek genelde hiç elim gitmedi. İkinci renk tatlı bir somon ve ışıltı. Palette pigmentasyonunu en sevmediğim renk bu oldu. Üçüncü renk şahane ama fotoğrafta alakasız çıktı. Paleti alma sebebi diyebilirim. Son renk yine paletin en iyisinden. Pigmentasyonu nefis. Renk kahvemsi bir mürdüm. Hediye olduğu için fiyatını bilemedim şimdi 🙂 Ama indirimlerde çok ucuza gelir. Bence bu renkleri seviyor iseniz şans verebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 3176 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir