Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Herkese merhaba 

İçinizde Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow ‘ları bilmeyen kalmamıştır sanırım.İlk çıktığı günden beri herkes tarafından bahsedildiler, herkes aldı ve kullandı. Ben de uzunca bir süre almamak için kendimi tuttum ta ki anneler günü indirimine kadar.%50 ye varan indirimde dayanamadım ve en popüler rengini  aldım. Aldığımdan beri elimden düşmeyen bu Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz farı bugün sizler için inceleyeceğim.

Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Aldığımdan beri her makyajım da mutlaka kullanıyorum.Yapısı ve sürümü nedeniyle de hem fırçayla uyğulamaya hem de elle uygulamaya elverişli.Ben genelde elime uyguluyorum.Tek katta rengini veriyor ve baz sürmeme bile gerek bırakmıyor.

MAYBELLINE EYE STUDİO COLOR TATTOO EYESHADOW -ON THE BRONZ-
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Makyaj da ilgi alanım göz makyajıdır ve günlük hayatımda göz makyajı haricinde makyaj yapmam genellikle. Çalışmaya başladığımdan beri de hazırlanmam 5 dakikayı geçmemek zorunda olduğu içinde pratik ürünlere elim kayıyor. Krem farlar bu anlamda kurtarıcı ürünler. Bu farı bu kadar sevmemim nedenlerinden biri de krem yapıda olması ve toz farlarda ki tozutma gibi sorunların oluşmaması.

MAYBELLINE EYE STUDİO COLOR TATTOO EYESHADOW -ON THE BRONZ-
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Rengi ,ışıltısı nedeniyle tek başına da başka farlarla da kombinleyerek uygulanabilir. Ben genelde tek başına sürüp bolca rimel sürüyorum ve çok özenilmiş bir makyaj havası elde ediyorum.(Bayılıyorum o havaya). Bazlı da bazsız da uyguladım ve sonucunda bazlı / bazsız uygulama arasında fark göremedim. Her iki türü de çizgilerime dolmadan ,kaybolmadan akmadan 10 saat kullandım. Benim orta yağlı göz kapağım var o nedenle kalış sürecini ona göre değerlendirin lütfen 🙂

Maybelline Eye Studio Color Tattoo göz farlarını genel olarak çok sevdim. Serideki en meşhur olan ve sizler için yorumladığım On The Bronz farı ise daha çok sevdim. Far kullanan herkese öneririm. İndirimli olarak 8-10 TL arası bir fiyata alabilirsiniz.

Sonraki yazımda görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 741 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com