Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Herkese merhaba 

İçinizde Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow ‘ları bilmeyen kalmamıştır sanırım.İlk çıktığı günden beri herkes tarafından bahsedildiler, herkes aldı ve kullandı. Ben de uzunca bir süre almamak için kendimi tuttum ta ki anneler günü indirimine kadar.%50 ye varan indirimde dayanamadım ve en popüler rengini  aldım. Aldığımdan beri elimden düşmeyen bu Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz farı bugün sizler için inceleyeceğim.

Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Aldığımdan beri her makyajım da mutlaka kullanıyorum.Yapısı ve sürümü nedeniyle de hem fırçayla uyğulamaya hem de elle uygulamaya elverişli.Ben genelde elime uyguluyorum.Tek katta rengini veriyor ve baz sürmeme bile gerek bırakmıyor.

MAYBELLINE EYE STUDİO COLOR TATTOO EYESHADOW -ON THE BRONZ-
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Makyaj da ilgi alanım göz makyajıdır ve günlük hayatımda göz makyajı haricinde makyaj yapmam genellikle. Çalışmaya başladığımdan beri de hazırlanmam 5 dakikayı geçmemek zorunda olduğu içinde pratik ürünlere elim kayıyor. Krem farlar bu anlamda kurtarıcı ürünler. Bu farı bu kadar sevmemim nedenlerinden biri de krem yapıda olması ve toz farlarda ki tozutma gibi sorunların oluşmaması.

MAYBELLINE EYE STUDİO COLOR TATTOO EYESHADOW -ON THE BRONZ-
Maybelline Eye Studio Color Tattoo Eyeshadow- On The Bronz

Rengi ,ışıltısı nedeniyle tek başına da başka farlarla da kombinleyerek uygulanabilir. Ben genelde tek başına sürüp bolca rimel sürüyorum ve çok özenilmiş bir makyaj havası elde ediyorum.(Bayılıyorum o havaya). Bazlı da bazsız da uyguladım ve sonucunda bazlı / bazsız uygulama arasında fark göremedim. Her iki türü de çizgilerime dolmadan ,kaybolmadan akmadan 10 saat kullandım. Benim orta yağlı göz kapağım var o nedenle kalış sürecini ona göre değerlendirin lütfen 🙂

Maybelline Eye Studio Color Tattoo göz farlarını genel olarak çok sevdim. Serideki en meşhur olan ve sizler için yorumladığım On The Bronz farı ise daha çok sevdim. Far kullanan herkese öneririm. İndirimli olarak 8-10 TL arası bir fiyata alabilirsiniz.

Sonraki yazımda görüşmek üzere 🙂

Toplam Ziyaret: 764 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir