Maybelline Kaş Maskarası

Merhabalar

Son zamanlarda kalın kaşlar moda olduğu için kaş ürünleri çok arttı. Benimde kaşlarımda seyrelmeler olduğı için bir süredir bir kaş ürünü arıyordum. Koyu kahve tonu far denedim ama çok koyu durdu ve çok belli oldu. Bu yüzden rimel tarzı olması daha doğal bir görüntü verir diye düşünüyordum.

Olağan Watsons ziyaretlerimden birinde güzellik uzmanı kızlardan birinin önerisiyle aldım Maybelline kaş maskarasını. Fiyatı 18-20 TL arası.

Benim deneyimlerime gelirsek. Doğal duruyor ama fırçasıyla sürmek çok zor geldi bana. Neden böyle bir fırça yapmışlar anlam veremedim. Fırçayı çıkarttığınızda ucunda bir parça fazlayı sürüp fırçalarıyla dağıtarak kullanıyorsunuz.

Suda akmayan özellikte olması artı bir özellik benim için. Ama aynı zamanda da biraz olumsuz bir özellik. Çünkü çok sürerseniz falan silmek için uğraşmanız gerekiyor. Yani çok dikkatli sürmek gerekiyor.

İlk sürüldüğünde bir rahatsızlık hissi oluyor ama ıslaklıktan kaynaklı bir rahatsızlık bu. Kuruyunca hiç hissedilmiyor. Rengi kaş rengime yakın olduğu için epey doğal duruyor. Çok beğenmedim ama kaş farından daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Bitirme sorumu sorarak yazımı bitiriyorum. Bitince gene alır mıyım? Almam:))))

K

Toplam Ziyaret: 1646 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir