Maybelline Kaş Maskarası

Merhabalar

Son zamanlarda kalın kaşlar moda olduğu için kaş ürünleri çok arttı. Benimde kaşlarımda seyrelmeler olduğı için bir süredir bir kaş ürünü arıyordum. Koyu kahve tonu far denedim ama çok koyu durdu ve çok belli oldu. Bu yüzden rimel tarzı olması daha doğal bir görüntü verir diye düşünüyordum.

Olağan Watsons ziyaretlerimden birinde güzellik uzmanı kızlardan birinin önerisiyle aldım Maybelline kaş maskarasını. Fiyatı 18-20 TL arası.

Benim deneyimlerime gelirsek. Doğal duruyor ama fırçasıyla sürmek çok zor geldi bana. Neden böyle bir fırça yapmışlar anlam veremedim. Fırçayı çıkarttığınızda ucunda bir parça fazlayı sürüp fırçalarıyla dağıtarak kullanıyorsunuz.

Suda akmayan özellikte olması artı bir özellik benim için. Ama aynı zamanda da biraz olumsuz bir özellik. Çünkü çok sürerseniz falan silmek için uğraşmanız gerekiyor. Yani çok dikkatli sürmek gerekiyor.

İlk sürüldüğünde bir rahatsızlık hissi oluyor ama ıslaklıktan kaynaklı bir rahatsızlık bu. Kuruyunca hiç hissedilmiyor. Rengi kaş rengime yakın olduğu için epey doğal duruyor. Çok beğenmedim ama kaş farından daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Bitirme sorumu sorarak yazımı bitiriyorum. Bitince gene alır mıyım? Almam:))))

K

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1622 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/