Maybelline Lash Sensational Mascara

Merhabalar,

Bu hafta sizlere yeni gözdemiz Maybelline Lash Sensational Mascara ilk izlenimlerimden bahsetmek istiyorum.

Maybelline Mascara
Maybelline Lash Sensational Mascara

Bildiğiniz üzere Maybelline Lash Sensational Mascara ülkemize yeni geldi ve stoklar tükenmek üzere neredeyse.. Yurtdışında bu kadar tutulan bir ürünü ben de büyük bir merakla indirimde aldım.

Maybelline Mascara
Maybelline Lash Sensational Mascara

Vaatleri uzun ve kıvrık kirpikler. Gerçekten de öyle.. En sevdiğim yönü simsiyah yapması oldu. Aynı zamanda kıvrık fırçası sayesinde gerçekten kirpiklerimi kıvırdı ve uzattı.. Ancak dolgunlaştırma özelliği yok, bunu belirtmeliyim.

Gün içerisinde akma, dökülme, deforme olma sorunları yaşamadım. Tüm kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. İndirimli fiyatı 11 TL gibi komik bir rakama geldi.

Beğendim,kullanmaya devam edeceğim. Sizin de aradığınız dolgun yapışık kirpikler değil de tel tel uzun ve kıvrık kirpiklerse kesinlikle denemelisiniz.. 

Sevgiyle kalın,hoşkalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 17 Ortalama: 3.4]

Toplam Ziyaret: 6620 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/