Maybelline New York Shine Lipgloss

Maybelline New York Shine Lipgloss

Merhaba

Bugün sizlere rengini, kokusunu ve duruşunu çok beğendiğim bir lipgloss u paylaşmak istiyorum. Maybelline New York’un shine serinden bu tatlı pembe bence herkesin makyaj malzemeleri arasında yer almalı çünkü renk olarak çok kullanışlı ve iddialı. Bu güzel pembe Maybelline New York’un shine

Sürdüğünüz zaman bazı lipglossların bıraktığı yapış yapışlık hissi kesinlikle bu glossda mevcut değil. Ayrıca kokusu da çok güzel. Dudak rengi ile de ilgisi vardır ama dudaktaki duruşunu da pek bir sevdim. Yoğunluk olarak ise tam kıvamında. Yılbaşı indirimi varken kaçırmayın derim.

image
Maybelline New York Shine Lipgloss

Maybelline satan bütün kozmetik marketlerde bu ürünü bulabilirsiniz. fiyatı 10-15 tl arasında.

Haftaya yine sizinle ilgi çekici bir konu paylaşacağım. Şimdiden de yeni yılınız kutlu olsun. 2016 herkese dilediği tüm dilekleri ulaştırsın. Takipte Kalın 😉

Görüşmek üzere 😉

 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1724 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/