Maybelline Newyork Master Graphic Eyeliner Göz Kalemi

Maybelline Newyork Master Graphic Eyeliner Göz Kalemi

Merhaba,

Uç olarak çok farklı Maybelline Newyork Master Graphic eyeliner. Kalın ve kesin uç bu sefer karşımıza çıkıyor. Kalın olması sürümü kolaylaştırırken kesik uç ise ister ince ister kalın olarak eyeliner çekmemizi sağlıyor. Ayrıca bu uç ile kuyruk yapmak gerçekten çok kolay ve rahat.

Maybelline-Newyork-Master-Graphic-Eyeliner Göz Kalemi
Maybelline Newyork Master Graphic Eyeliner Göz Kalemi

Ben ilk olarak gözün pınar kısmından eyelinerı çekmeye başlarım ve dışa doğru ilerlerim sonra alt kirpik bitiminden sanki alt kirpiklerim devam ediyormuş gibi kuyruk çizgimi çekerim sonra kuyruğun bittiği yerden de göz kapağımın içine doğru bir üçgen çizip içini doldururum. İşte bu kalın ve kesin uç üçgeni oluşturma ve doldurma işlemini gerçekten çok rahat bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Sürümü gayet kolay ve rahat yaptım diyebilirim. Ben çok beğendim bu ürünü gerçekten pratik ve rahat. Maybelline satan her yerden bu ürüne ulaşabilirsiniz. Fiyatı ortalama 16 Tl civarında. 

Haftaya yine başka bir konu ile görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 2872 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/