Maybelline Superstay 14H Lipstick 260 Always Plum

Maybelline Superstay 14H Lipstick 260 Always Plum

Herkese merhaba 

Yeni bir haftada yeni bir yazıyla karşınızdayım. Umarım her şey yolundadır. Uzun saatlerimi dışarıda geçirdiğim için bozulan rujumu sürekli tazelemek zorundayım. Bunu da çok sevmediğim için bu aralar kalıcı rujlara takmış durumdayım ve çok çeşitli rujlar denedim. Bugün de size bu arayışımda keşfettiğim Maybelline Superstay 14H Lipsticklerinden 260 numaralı Always Plum rengini anlatacağım.

Kalıcı ruj arayışında keşfettiğim rujlar genelde sıvı formdaydı. Normal ruj şeklinde olanlarsa çok kalıcı değildi. Bu rujun kalıcılığı rengi beni kendisine aşık etti.

maybelline-superstay-14h-lipstick-260-always-plum

Bu rujun ambalajını da çok sevdim. Rujun rengi dışarıdaki renkle hemen hemen aynı.

maybelline-superstay-14h-lipstick-260-always-plum
Maybelline Superstay 14H Lipstick 260 Always Plum

Ürünün rengi bu şekilde.Normal rujlara göre daha ince yapılı ve uzun. Bu sayede daha dar kısımlara da bulaştırmadan rahatlıkla sürebiliyorsunuz bulaşma yapmıyor. Kokusu ise muhteşem. Harika bir vişneli meyvemsi kokusu var. Sürerken bu kokuyu alıyorsunuz ancak sürdükten sonra koku falan kalmıyor.

maybelline-superstay-14h-lipstick-260-always-plum
Maybelline Superstay 14H Lipstick 260 Always Plum

Rengi de bu şekilde. Resimde ne kadar ıslak dursa da aslında mat bitişli bir ruj. Mat rujlar da olduğu gibi dudaklarımı kurutmuyor nemlendiriyor hatta ama yine de mat. Kalıcılığı 14 saat olmasa da 10 saatten fazla kalıcı olduğunu denedim ve onayladım. Yemek yedikten sonra dişlere, bardağa vb yerlere de bulaşma yapmıyor.

Genel olarak ; 10 saatten kalıcı. Mat yapılı ama dudaklarımı kurutmuyor. Kokusu muhteşem ve son derece kolay sürülüyor. Taşıması çok kolay. Piyasada ki alternatiflerine göre daha kolay bulunuyor. Fiyatı 15-25 TL arasında değişiyor.

Benim son derece memnun kaldığım bu rujun başka renklerini de denemeyi düşünüyorum. İçinizde bu seriden ruj deneyenleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum. Sizin kalıcı ruj önerileriniz neler ?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 3063 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com