Maybelline The Falsies Volume Express Waterproof Maskara

maybelline-maskara

Merhaba arkadaşlar,

Bugün Maybelline The Falsies Volume Express Maskara dan konuşalım mı?  Daha evvel normal olanını kullandım. Çok memnun kaldım ve defalarca satın aldım. Kirpiklerimi daha kıvrık tutması için waterproof olanını tercih etmek istedim.

Sanırım 20 lira ödemiştim bu ürüne. Maybelline maskaralar kısa sürede fiyat olarak çok arttı. Ama yine de indirimlerde alınabilir ve bol çeşitli olmaları hoşuma gidiyor. Pek çok kişinin maskara konusunda ilk tercihi olmuştur bu marka.

maybelline_the_falsies
Maybelline The Falsies Volume Express Waterproof Maskara

Fırçası kıl fırça ve fırça şeklinde kavisli. Bu yapısı ile daha kıvrık ve dolgun kirpikler vadediyor. Üstelik kılları öyle güzel dizilmiş ki kirpikleri ayırmada da oldukça başarılı.

maybelline_the_falsies

Benim kirpiklerim çok cılız. Nerdeyse yok gibi. Aşırı inatçı ve ne etsem kıvrılmıyor. Ve son derece aşağı bakıyorlar. 🙁 Bu maskara umduğum gibi çıkmadı. Normal olanı çok daha iyiydi. Kirpiklerimi kıvrık tutmadı ama verdiği dolgunluk bana yetti. Maalesef gün içinde dökülme yaptı. Sanırım tekrar tercih etmeyeceğim kendisini.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 3171 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com