Maybelline The Push Up Angel Maskara

Mutlu haftalar, en gündelik zamanımızda bile elimizin gittiği ilk ürün maskara olsa gerek. Maybelline The Push Up Angel Maskara nedir? Ne değildir?

Yılbaşı indiriminde elimde ki rimellerden de memnun olmadığım için denemek adına almıştım.  Tester ürünü olmadığı için ürünü açıp incelemek, fırçasına bakmak mümkün değildi. O yüzden fırçasını ilk gördüğüm de küçük bir şok yaşadım. Görüp görebileceğiniz en ince fırçaya sahip.  Tek taraflı olması da bence durumu daha vahim yapıyor.

Maybelline The Push Up Angel Maskara

Daha kalın bol hacim veren maskaraları daha çok seviyorum o yüzden bu ürün geride başladı bile.  İnce fırça oluşunun en güzel yanı kirpikleriniz tek tek ayrılıyor. Öbek duran kirpik görüntüsünü görmeniz bu maskara ile mümkün değil. Yoğunluğu ve rengi güzel. Kirpikleri biraz uzatıyor olsa da kıvırma özelliği bence yok. Belki de benim kirpiklerim öne doğru uzun geldiği için kolay kıvrılmıyordur.

Maybelline The Push Up Angel Maskara

Kalıcılığı gerçekten güzel. Yağmur altında da kalsanız kolay kolay çıkar gibi durmuyor. Makyajımı yağ ile temizledikten sonra bile ufak ufak kalıntıları olabiliyor.  Ama çıkması bu kadar zor olduğu için çıkarırken kirpiklerinize zarar vermemeye çalışın. İndirimde 22 lira civarındaydı. Muhtemelen ürünü tekrar almam. Deneyenler varsa yorumlarınızı beklerim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1012 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/