Maybelline The Push Up Angel Maskara

Mutlu haftalar, en gündelik zamanımızda bile elimizin gittiği ilk ürün maskara olsa gerek. Maybelline The Push Up Angel Maskara nedir? Ne değildir?

Yılbaşı indiriminde elimde ki rimellerden de memnun olmadığım için denemek adına almıştım.  Tester ürünü olmadığı için ürünü açıp incelemek, fırçasına bakmak mümkün değildi. O yüzden fırçasını ilk gördüğüm de küçük bir şok yaşadım. Görüp görebileceğiniz en ince fırçaya sahip.  Tek taraflı olması da bence durumu daha vahim yapıyor.

Maybelline The Push Up Angel Maskara

Daha kalın bol hacim veren maskaraları daha çok seviyorum o yüzden bu ürün geride başladı bile.  İnce fırça oluşunun en güzel yanı kirpikleriniz tek tek ayrılıyor. Öbek duran kirpik görüntüsünü görmeniz bu maskara ile mümkün değil. Yoğunluğu ve rengi güzel. Kirpikleri biraz uzatıyor olsa da kıvırma özelliği bence yok. Belki de benim kirpiklerim öne doğru uzun geldiği için kolay kıvrılmıyordur.

Maybelline The Push Up Angel Maskara

Kalıcılığı gerçekten güzel. Yağmur altında da kalsanız kolay kolay çıkar gibi durmuyor. Makyajımı yağ ile temizledikten sonra bile ufak ufak kalıntıları olabiliyor.  Ama çıkması bu kadar zor olduğu için çıkarırken kirpiklerinize zarar vermemeye çalışın. İndirimde 22 lira civarındaydı. Muhtemelen ürünü tekrar almam. Deneyenler varsa yorumlarınızı beklerim.

Toplam Ziyaret: 1078 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir