Mecitefendi Göz Çevresi Kremi

Mecitefendi Göz Çevresi Kremi

Merhabalar

Gözaltı torbalarım için bir sürü ünlü markanın gözaltı kremlerini denedikten ve pek bir sonuç alamadıktan sonra bu kremi denemeye karar verdim.

Made in Turkey:))) Mecitefendi At Kestanesi Özlü Göz Çevresi Kremi. İçeriğinde Hyaluronic Acid var. Geçenlerde bir Aktar’a uğramıştım o zaman gözüme çarptı. Hemen denemek istedim. Fiyatı 30 TL . Gramajı çok az ama mercimek tanesi kadar alıp elinizle masaj yaparak kullandığınızda 2 ay kadar gider diye düşünüyorum. En az 2 ay.

Hafif yoğun bir yapısı var. Neden At Kestanesi Özünü tercih ettiğimi anlatayım. Efendim geçenlerde (1-2 yıl falan önce ) bir eczaneye girdiğimde Estetisyen Bayan bana Jansenn göz altı kremini şiddetle tavsiye etti. İçinde At Kestanesi Özü olduğunu ve torbalanmada çok başarılı olduğunu Alman markası olduğunu ve 1 yıl önce “en iyi gözaltı kremi” seçildiğini anlattı. Bunun üzerine At Kestanesi Özünü biraz araştırdığımda özellikle varislere iyi geldiğini ve son zamanlarda göz altı torbaları içinde gözaltı kremleri olduğunu okudum. Bunun üzerine dedim ki; Türk malı neden olmasın Jansenn markasına 170 TL vermiştim. Bir de bunu deneyeyim.

Denedikten sonraki izlenimlerime gelince; Gözaltı torbalarımda fark edilir bir azalma olduğunu söyleyebilirim. Jansenn kadar iyi ve ondan ucuz olması da harika bir özellik.

Son zamanlarda yazdığım yazılara bakıyorum da kozmetiğe çok para vermiş biri olarak artık alternatif arayışlara girmiş olduğumu fark ediyorum. Yani dermo kozmetiği deniyorum bakalım son zamanlarda.

Farklı ürünler denemeyi seviyorum ve sizinle paylaşacağım.

Şimdilik hoşçakalın…

 

Editörün Notu : “Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 25 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 6881 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/