Medi Şark Sofrası Lezzetleri

Medi Şark Sofrası

Medi Şark Sofrası, İstanbul Taksim Beyoğlu‘nda yer alan ailece gidip kebaplarını tadabileceğiniz hoş bir kebap restorantı.

Medi Şark Sofrası

Kebapları gerçekten çok lezzetli, ben Adana kebaplarını denedim. Tavsiye edeceğim lezzetler arasında. Ayrıca ayranları da özel şekilde servis ediliyor.

Medi Şark Sofrası

Kebap kültürünü sevenlerin, kebap yemekten zevk duyan herkesin Taksim’e yolu düşünce uğraması gereken mekanlardan birisi Medi Şark Sofrası.

Medi Şark Sofrası

Lezzetlerini ailecek keşfedip, otantik sofralarından tatma imkanına sahip olacaksınız. Fiyatları da çok pahalı değil, her bütçeye uyuyor. Kişi başı yaklaşık olarak 20TL-30TL arasında bir meblağ ile Medi Şark Sofrasından karnınız doymuş bir şekilde ayrılabilirsiniz. Ayranlarının sunumu gayet güzeldi; bakır bakraçlarının içinde minik kepçelerle içmek oldukça eğlenceli.

Medi Şark Sofrası
Medi Şark Sofrası

Adana, Urfa, kanat, fıstıklı kebap, ezmeli kebap,sarma beyti, domatesli kebap, patlıcanlı kebap dışında çöp şiş, kuzu şiş gibi yemeklerinde bulunduğu Medi Şark Sofrası’nda çorba, pide ve lahmacun gibi lezzetleri de tadabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1561 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir