Annenize Hediyemiz Var (Sona Erdi)

Güçlü ve kaliteli bir sağlık grubu bünyesinde olan   Mediprocenter ile sizlere Anneler günü öncesinde harika bir çekiliş hazırladık.Öncelikle Mediprocenter hakkında kısaca bilgi aktarmak istiyoruz;

Mediprocenter ,2014 yılında sağlık sektöründe deneyimli yönetim ve çalışan kadrosu ile e-ticaret hayatına başlamış.Sağlık konusunda Medikal tüm ürünler yanında, Kişisel Bakım ürünleri , Anne Sağlığı ve Bebek/Çocuk Sağlığı  vb. ürünleri de yurtiçi ve yurtdışında müşterileri ile buluşturuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini ,memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutan Mediprocenter’a isterseniz site üzerinden, isterseniz telefonla siparişlerinizi verebilirsiniz. 

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre kampanyalarını düzenleyen Mediprocenter ile yapacağımız işbirliği sonucunda,belirteceğimiz şartları yerine getiren 2 takipçimize aşağıda gördüğünüz hediyeleri sunuyoruz.

Yeni Resim (5) Yeni Resim (6)

 

 
 
 
 
1. şanslı takipçimiz Dermokil Extrem Saç Maskesi + Şampuan ve içeriğinde organik tarım ürünleri bulunan Couleur Caramel Terre Caramel Bronzlaştırıcı ‘nın (N0:22)
 
 
 
 
Yeni Resim (7) Yeni Resim (8)
 
 
 
 2. şanslı takipçimiz Dermokil Extrem Nemlendirici+ Yüz Temizleme Jeli (kazanan kişinin cilt tipine uygun gönderim yapılacaktır.)  ve yine içeriğinde organik tarım ürünleri bulunan Couleur Caramel kozmetik markasından Pearly Eye Shadow (016) ‘un sahibi olacaklar.
Şanslı Kişiler
Kazananları tebrik eder,iletişim bilgilerini facebook sayfamız üzerinden mesajla bildirmelerini rica ederiz.
 

Şartlarımız;

  • Mediprocenter sitesine üye olmak https://www.mediprocenter.com.tr/uye_kayit.asp ( +1 hak)
  • Çekilişi facebook,twitter,ınstagram vb. sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak 
  • Sitemize sağ tarafta yer alan ‘Bültenimize Abone Olun’ kısmından abone olmak ve siteye üye olduğunuz isminizi,tüm paylaşım linklerinizle birlikte bu postumuzun altına yorum bırakmak. 
Herkese bolşans dileriz
Son Katılım
03.05.2015
Kargo değerli firmamıza aittir.
(Hediye ürünler hakkında resimlere tık’layarak bilgi alabilirsiniz)
 
 
  
 
Toplam Ziyaret: 3149 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

6 thoughts on “Annenize Hediyemiz Var (Sona Erdi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir