Annenize Hediyemiz Var (Sona Erdi)

Güçlü ve kaliteli bir sağlık grubu bünyesinde olan   Mediprocenter ile sizlere Anneler günü öncesinde harika bir çekiliş hazırladık.Öncelikle Mediprocenter hakkında kısaca bilgi aktarmak istiyoruz;

Mediprocenter ,2014 yılında sağlık sektöründe deneyimli yönetim ve çalışan kadrosu ile e-ticaret hayatına başlamış.Sağlık konusunda Medikal tüm ürünler yanında, Kişisel Bakım ürünleri , Anne Sağlığı ve Bebek/Çocuk Sağlığı  vb. ürünleri de yurtiçi ve yurtdışında müşterileri ile buluşturuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini ,memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutan Mediprocenter’a isterseniz site üzerinden, isterseniz telefonla siparişlerinizi verebilirsiniz. 

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre kampanyalarını düzenleyen Mediprocenter ile yapacağımız işbirliği sonucunda,belirteceğimiz şartları yerine getiren 2 takipçimize aşağıda gördüğünüz hediyeleri sunuyoruz.

Yeni Resim (5) Yeni Resim (6)

 

 
 
 
 
1. şanslı takipçimiz Dermokil Extrem Saç Maskesi + Şampuan ve içeriğinde organik tarım ürünleri bulunan Couleur Caramel Terre Caramel Bronzlaştırıcı ‘nın (N0:22)
 
 
 
 
Yeni Resim (7) Yeni Resim (8)
 
 
 
 2. şanslı takipçimiz Dermokil Extrem Nemlendirici+ Yüz Temizleme Jeli (kazanan kişinin cilt tipine uygun gönderim yapılacaktır.)  ve yine içeriğinde organik tarım ürünleri bulunan Couleur Caramel kozmetik markasından Pearly Eye Shadow (016) ‘un sahibi olacaklar.
Şanslı Kişiler
Kazananları tebrik eder,iletişim bilgilerini facebook sayfamız üzerinden mesajla bildirmelerini rica ederiz.
 

Şartlarımız;

  • Mediprocenter sitesine üye olmak https://www.mediprocenter.com.tr/uye_kayit.asp ( +1 hak)
  • Çekilişi facebook,twitter,ınstagram vb. sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak 
  • Sitemize sağ tarafta yer alan ‘Bültenimize Abone Olun’ kısmından abone olmak ve siteye üye olduğunuz isminizi,tüm paylaşım linklerinizle birlikte bu postumuzun altına yorum bırakmak. 
Herkese bolşans dileriz
Son Katılım
03.05.2015
Kargo değerli firmamıza aittir.
(Hediye ürünler hakkında resimlere tık’layarak bilgi alabilirsiniz)
 
 
  
 
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 3085 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 6 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(23 yazısı var )

Her şeyden kıymeti 2 oğlum Ege ve Efe Deniz, en büyük destekçim biricik eşim Şafak ve ben hayatımıza olanca hızımızla devam ederken sizlere benden ve bizden bir şeyler verebilirsem ve sizin hayatınızda da fark yaratabilirsem (birkaç kişi bile yeterli) bu site için yaptığım çalışmalar ve zaman boşa gitmeyecek diye düşünüyorum.

1972 Salihli doğumluyum. Burçlara göre bakarsanız bir ikizlerim. Sınırsız hayal gücüm, hiç bir zaman büyümek istemeyen, her zaman eğlenecek bir şeyler bulan, hayata hep pozitif yanından bakan, yetenekli ve eğlenceli biraz da sıra dışıyım. Kimseye merhaba demekten çekinmem.

Aklıma hep yıllarca önce gittiğim Denizliler günü geliyor. Kapıda herkesi hoşgeldin diye karşılamış, çılgınlar gibi pistte dans etmiş, Denizli şivesi ile konuklarla sohbet etmiş, sonra da kapıda gelecek sene görüşmek üzere diye uğurlamıştım. inanın çok eğlenceliydi. :)

“Kimi yere baktı yerdeki çamuru gördü, kimi göğe baktı gökteki yıldızı gördü”

Hep gökteki yıldızları görmeyi tercih ederim. Çamuru herkes görür, önemli olan zor anlarda bile umut dolu olmak. İnsanlara her zaman daha iyisine layık olduklarını anlatır, kendi potansiyellerini keşfetmeleri konusunda onları yüreklendiririm.

94 Deniz Harp Okulundan elektronik mühendisi olarak mezun oldum. 5 yıl sonra da üsteğmenlikten istifa ettim. Sonrasında hep bilişim ve teknoloji şirketlerinde çalıştım.

İş alanım donanım, yazılım, eğitim, sistem, network… Birçok kimsenin bilmediği bir sürü terimle teknoloji içinde boğulmadan iş hayatına devam ediyorum.

Ölü zamanlarını yatırım aracı olarak kullanarak tüketim organizasyonu kuruyor, liderlik becerilerini geliştirmek için kişisel gelişim seminerlerine katılıyorum.

Burada da öncelikli olarak iş hayatım nedeni ile tecrübe ettiğim ürünleri sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Tüketici olarak yaşadığım güzel ve üzücü olayları sizlerle paylaşacağım. Hep birlikte sorunlara çözüm arayıp, bulacağız.

Sorunsuz teknoloji için geri bildirim çok önemli.

Sevgiyle kalın :)

Alp Tolga

Web sitesi: http://www.nettowork.com