Merhaba Selam Olsun

Ne güzel kelime selam etmek. Benim çok kullandığım bir kelime. Selam etmek, iyilikler dilemek, esenlikler dilemek, tanısam da tanımasam da gönlüne değiyorum ve iyi ol istiyorum demek… Sağlıkla , iyilikle kal demek. Benden oradaki herkese afiyetler ver Allahım demek. Ve şimdi tekrar oradaki ekranın karşısındaki sana selam olsun.

Ben geldim. Hep vardım aslında …Ama ben de bilmiyordum bendeki beni. Ben de seninle tanıyorum kendimi. Paylaştıkça büyüyorum sanki. Paylaştıkça çoğalıyorum. Paylaştıkça , kalplere dokunduça iyilesiyorum. İşte tam da bu yüzden buradayım. Artık sizlerleyim.

Ben yazıyorum. Hep yazardım ama kendime sadece kendi kendime. Hatta bazen ( çoğu zaman ) yakardım yazdıklarımı. Yıllarca bunu yaptım. Ama sonra bir gün artık sığamaz oldum. İçime sığamaz oldum. Ve bir blog açtım kendime. Yazmaya başladım. Yazdıkça iyi hissettim . Ve bu iyi hissetme o kadar büyüdü ki. Bazen günde iki yazı yazdığım zamanlar oldu. Sonra bu yazıların heyecanla beklenmesi, yüzlerce kez okunması beni daha da mutlu etti. Hem zevk alıyorum hem insanların hayatında bazı şeylerin değişimine neden oluyorum. Bu büyük bir haz oldu benim için. Yani binlerce kez yazıların okunması, aldığım o muhteşem yorumlar. Duyguların dili olmak müthiş bir zevkmiş. Aslında senden benden biri olmak bu. Hepimizin yaşadığı duygular. Ama anladım ki insanlar samimiyet istiyor. Gerçek olmak. Şeffaf olmak. İçinin görünmesi. Okudukça bak o da benim gibi hissetmiş diyorlar. Yani yalnız değilmişim ya da ben yanlış düşünmüyorum doğrusu bu diyorlar. Yani iki dakikalığına dahi bunu hissetmek iyi geliyor herkese. Çünkü biz bizden olanı severiz. Aslında hepimizin buluşturan ortak duyguların dillendirilmesi bizi yazılarda buluşturan.

İşte ben burada bu duyguları yazmak için varım. Sadece kendi duygularımı ve kendi gözlüğümle gördüklerimi paylaşmak için. Siz ise burada her okuduğunuz da beni mi anlatıyor demek için olacaksınız. Çünkü o kadar yakınız. Çünkü aslında o kadar aynıyız ki. Tek farkımız durduğumuz yer. Siz orada ben burada…

Daha geniş bir kitleye ulaşmak çok heyecan verici. Bu imkanı bana sağlayan Blogerlar Paylaşıyor sitesine teşekkür ederim.

Aynı duygularda buluşmak üzere….Ben artık burdayım….

Selamlar… Sevgiyle.

Toplam Ziyaret: 376 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir