Merhaba Selam Olsun

Ne güzel kelime selam etmek. Benim çok kullandığım bir kelime. Selam etmek, iyilikler dilemek, esenlikler dilemek, tanısam da tanımasam da gönlüne değiyorum ve iyi ol istiyorum demek… Sağlıkla , iyilikle kal demek. Benden oradaki herkese afiyetler ver Allahım demek. Ve şimdi tekrar oradaki ekranın karşısındaki sana selam olsun.

Ben geldim. Hep vardım aslında …Ama ben de bilmiyordum bendeki beni. Ben de seninle tanıyorum kendimi. Paylaştıkça büyüyorum sanki. Paylaştıkça çoğalıyorum. Paylaştıkça , kalplere dokunduça iyilesiyorum. İşte tam da bu yüzden buradayım. Artık sizlerleyim.

Ben yazıyorum. Hep yazardım ama kendime sadece kendi kendime. Hatta bazen ( çoğu zaman ) yakardım yazdıklarımı. Yıllarca bunu yaptım. Ama sonra bir gün artık sığamaz oldum. İçime sığamaz oldum. Ve bir blog açtım kendime. Yazmaya başladım. Yazdıkça iyi hissettim . Ve bu iyi hissetme o kadar büyüdü ki. Bazen günde iki yazı yazdığım zamanlar oldu. Sonra bu yazıların heyecanla beklenmesi, yüzlerce kez okunması beni daha da mutlu etti. Hem zevk alıyorum hem insanların hayatında bazı şeylerin değişimine neden oluyorum. Bu büyük bir haz oldu benim için. Yani binlerce kez yazıların okunması, aldığım o muhteşem yorumlar. Duyguların dili olmak müthiş bir zevkmiş. Aslında senden benden biri olmak bu. Hepimizin yaşadığı duygular. Ama anladım ki insanlar samimiyet istiyor. Gerçek olmak. Şeffaf olmak. İçinin görünmesi. Okudukça bak o da benim gibi hissetmiş diyorlar. Yani yalnız değilmişim ya da ben yanlış düşünmüyorum doğrusu bu diyorlar. Yani iki dakikalığına dahi bunu hissetmek iyi geliyor herkese. Çünkü biz bizden olanı severiz. Aslında hepimizin buluşturan ortak duyguların dillendirilmesi bizi yazılarda buluşturan.

İşte ben burada bu duyguları yazmak için varım. Sadece kendi duygularımı ve kendi gözlüğümle gördüklerimi paylaşmak için. Siz ise burada her okuduğunuz da beni mi anlatıyor demek için olacaksınız. Çünkü o kadar yakınız. Çünkü aslında o kadar aynıyız ki. Tek farkımız durduğumuz yer. Siz orada ben burada…

Daha geniş bir kitleye ulaşmak çok heyecan verici. Bu imkanı bana sağlayan Blogerlar Paylaşıyor sitesine teşekkür ederim.

Aynı duygularda buluşmak üzere….Ben artık burdayım….

Selamlar… Sevgiyle.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 369 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirPınar Duygu Erdoğan

Yazar Hakkında

(8 yazısı var )

Merhaba herkese selam olsun…
Bir tanıtıcı yazı için aslında çok şey var yazacak ama bunları zaten paylaştığım yazılarımda bulacaksınız yani görünmeyen , bilinmeyenleri…
Şimdi sadece toplumun beni nasıl bildiğini yazacağım buraya.
Ben Pınarım Duygulu bir Pınar. Bir çocuk annesi bir kız çocuk annesiyim.Ve bir sürü çocuğun da ikinci annesi yani bir öğretmenim. Sınıf Öğretmeni. Yaklaşık iki yıldır da idareciyim. Bir süredir de bekar bir kadınım. Kısa bir süredir de bir blog yazarı. Güzel İzmirden vazgecemeyenlerdenim. Aslında Akdenizli Hataylıyım.
İşte bu benim …. Yani dışarıdan bakınca görünen buyum.Geri kalan ise yazilarda olacak.
Artık buradayım ve sizlerle buluşuyorum

Web sitesi: http://www.duygunundurumlari.blogspot.com