Minik Parfümler Gratis Mağazalarında

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere Gratis mağazasında kasa önünde denk geldiğim minik parfüm alışverişimden bahsetmek istiyorum. Aslında bu parfümün büyük boyunu ara ara kullanıyorum. Seyahat vs de o şişeyi yanımda taşımak çok zor geliyordu. Minik Parfüm şişelerine Gratis Mağazalarında denk gelince hangi parfümler var diye bakarken kendi kullandığım parfümü görmek beni mutlu etti ve hemen bir tane kaptım. Çeşit var ama yine de her parfümün küçük boyunu bulmak mümkün değil ne yazık ki.

Boyut olarak 4,5 ml. Şişesi fısfıslı değil boyut küçük olduğu için çekince açılan bir kapağı var. Çok sıkı bir kapak olmadığı için kutusu ile taşımanız sizin ve çantanız içindeki diğer ürünlerin akıbeti açısından daha sağlıklı olur. Bu arada benim aldığım parfüm Burberry Weekend. Belki diğer minik parfüm çeşitlerinin boyutu ve ambalajı daha farklıdır bakmak lazım. Her an çantada bulundurmak için ideal bir ürün. Fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 14 tl di. Haftaya yine sizlerle başka bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 169 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/