Minyonlar

minyonlar2015

Merhaba

Bu hafta sizlere ailece gidebileceğiniz eğlenceli bir filmden bahsetmek istiyorum.
Minyonlar. Orijinal adı Minions

Bilemeyenler için, Çılgın Hırsız 1 ve 2 deki sevimli sarılar. Benim oğlum onlara sarılar dediği için, bizde Minyonlar’ın adı sarılar.

cinema_mars

Minyonlar tarih öncesi çağlardan beri tek amaçları kötü bir efendiye hizmet etmek.

Bir çok kötü efendi hizmet etmeye başlayan Minyonlar Dracula’dan, Firavun’a, Napolyon’dan, Dinozorlar’a kadar bir çok kötü efendi için çalışmışlar,  sonunda hepsinin yok olduğuna şahit olmuşlardır. Artık hizmet edecek bir efendi bulamayınca, kendi hallerinde Antartika’da yaşamak onları sıkmaya başlamıştır.

Efendi olmadan yaşamak keyifsiz hale geldiğinde en kötü efendiyi bulmak için Kevin öncü olmak istemiş ve yanına Bob ve Stuartı alarak maceraya atılmıştır.

Kahramanlarımızı zorlu bir yolculuk bekler. Bir çok engeli aşarlar ve sonunda Amerika’ya gelirler.

İşte hikayenin başladığı Amerika’da kahramanlarımızı neler beklemektedir.

Son derece keyifli, komik, bir o kadarda eğlenceli bir film Minyonlar.

Oğlum ben ve kızım çok gülerek seyrettik.

20150905_171000

Eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmek isterseniz Minyonlar sizi bekliyor.

Küçük bir tavsiye 3D olarak seyredin derim.

İyi seyirler 🙂

Hoşça kalın

Fragman için tık tık 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2127 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com