Mixmey Meyve Barı

Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlar keşfettiğim ve çok beğendiğim bir üründen söz etmeden geçmek istemiyorum. Mixmey Meyve Barı ben Rossmann mağazasından satın aldım. Erikli, vişneli, böğürtlenli ve daha pek çok farklı meyveden yapılmış çeşitleri var.  Üreticisi Konyalı bir Türk firması.

 

Mixmey Meyve Barı fiyat olarak oldukça ucuz. Sadece 1 Lira. Ben sadece Rossmann mağazalarında satıldığını zannediyordum. Meğer pek çok markette satılıyormuş. Hatta Bimlerde bile satışı varmış. Malesef benim şehrimde bulunan Bimlerde satışı yok. İstanbul’da ikamet edenler bulabilirler diye tahmin ediyorum.

Ürün sadece meyveden üretilmiş. Zaten içerik kısmından da kontrol edebilirsiniz. Çeşidine göre ana meyveden kaç tane konulduğu, elmadan kaç tane konulduğu üzerinde yazıyor. Ben en çok eriklisini beğendim. Size de mayhoş tadından dolayı tavsiye ederim. Canınız tatlı çektiğinde çikolata yerine çantanıza bundan atmanızı tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 496 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com