Monami Magnum Fineliner Renkli Kalemler

Monami Magnum Fineliner Renkli Kalem

Merhabalar;

Biz büyükler büyüdük büyümesine de hala kırtasiye ürünlerine karşı zaafımız olduğu doğrudur. Özellikle kendi adıma diyeyim 🙂 Ben sürekli renkli kalemler, boyalar ve kırtasiye malzemeleri tutkunuyum 🙂

Binbir çeşit kalemim ve boyalarım var. Bunlara bakmak bile beni mutlu ediyor. Bu yıl tanıştığım büyüklere boyama kitapları stres atmak için birebir. Ben özellikle böyle canım sıkkınken kimseyi kırmamak için odama çekilip boyama yapanlardanım. Çeşitli hobilerim olsada boya kalemleriyle bu kitapları boyamak hoşuma gidiyor.

Monami magnum Fineliner
Monami Magnum Fineliner Renkli Kalemler

Son dönemlerde yine boyama kitaplarımı ve boyalarımı elime alıp bir köşeye çekiliyorum. Saatlerce vakit geçiriyorum boyamalarla. Hoşuma gidiyor. Terapi gibi geliyor bana.

Büyüklere boyama kitaplarını boyarken en çok tercih ettiğim marka MONAMİ markası. Çocukluğumun vazgeçilmez boya markası da diyebiliriz biz buna.

monami magnum fineliner
Monami Magnum Fineliner Renkli Kalemler

Monami yeni çıkardığı ürünler ile yine bir kırtasiye alışverişi yapmama sebep oldu 🙂

Yeni keşfettiğim ürünleri Monami Magnum Fineliner Serisi. Kullandığımız keçeli kalemlerin gelişmiş formülü ile boyama yaparken ilk tercih ettiğim boyalar.

Kalın ucu ile boyama kolaylığı sağlıyor. Ayrıca bu kalemleri ben eğer gözüme çarpması için not alırken kullanıyorum. Magnum Fineliner kalemler renk seçeneği bakımından da zengin. Kitap okurken okuduğum bir bölümde cümlelerin altını çizerken de yine aynı seriyi kullanıyorum. Bu huy zaten bana okuldan kaldı. Not alırken ya da ders çalışırken önemli yerleri mutlaka altını çizerdim.

Monami Magnum Fineliner kalemleri uzun süre kullanabiliyorsunuz. Ucunda henüz bir aşınma olmadı. Bunun yanı sıra renkler gayet canlı. Boyama yaparken tek bir kere boyadığınız yerden geçmeniz yeterli oluyor. Aynı markanın birçok çeşit ürünü ile boyamalarımı yapıyorum. Fiyat olarak hatırlamıyorum ürünü ama bu tarz büyüklere boyama kitabı ile vakit geçirenler için ideal olabilecek kalemler.

Günlük yaşamınızda da aynı şekilde kalemleri kullanabilirsiniz. Şimdilik bende boyama kalemleri olarak kullanılıyor 🙂

Sevgiyle kalın ve Gülümsemeyi unutmayın…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 832 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEsra Hanedan

Yazar Hakkında

(18 yazısı var )

Web sitesi: