Morfose Keratin Saç Serumu

Morfose Keratin Saç Serumu

Merhaba,

Saç bakımı için harcadığım zaman saçlarımı yıkadığım süreden çok daha fazla. Bakım rutinimde en büyük rolü saç serumum üstleniyor. Benim saçlarım oldukça uzun ve bu tarz uzun saçları olan kişilerin en büyük sorunu uçların kırılması ve kestirmek zorunda kalmak.
Yaklaşık 1 yıldır saçlarımı kestirmiyorum. Burda saçlarımı iyi tanımam, onun ihtiyaçlarını belirlemem en büyük etken. Bu sayede uçları kırılmıyor veya varsa kırıklar onarılıyor.
Ancak herşeyde olduğu gibi saç bakımında da mucize etki cümlesini kabul etmiyorum. Sabırla kullanın ve sonuçları zaten sizleri mutlu edicektir.

Benim için saçlarımın uçlarını iyileştiren; MORFOSE MİLK THERAPY KERATİN SERUM

Öncelikle saç serumları duyuyorsunuz çeşitleri çok fazla. Sizin ama ihtiyacınızı bilmeniz önemli. Benim ihtiyacım, saçlarımda boya yok, ısı gerektiren işlem çok zorda kalmadıkça uygulamıyorum, bu yüzden bana lazım olan kırık oluşumu engelleme ve onarım.

Morfose Milk Therapy Keratin Serum bu noktada işte bana yardımcı oluyor. Yaklaşık 45 günlük sabırla ilk kullanımımda saç uçlarımdaki o çatallaşmış görünüm minimuma indi. Kestirmek zorundayım derken, kestirmeme gerek yok uzamaya devam etsin saçlarım diyebildim.

Morfose Milk Therapy Keratin Serum Nasıl Kullanılır ?

morfose keratin serum yapısı
Morfose Keratin Saç Serumu

Saçlarımı yıkadım, nemini havluyla aldım. Sonrasında elime 5 pompa alıyorum ve onu avucumda dağıtıyorum. Sadece saç uçlarıma 4 parmak en fazla yukarısına kadar saçlarımın, sürüyorum. Sonrasında tarıyor ve kurutuyorum.
Kurutma işleminde saçlarım yıpranmıyor, sıcaklıkla uçlara daha derine işliyor serumum. Zamanla uçlardaki görünüm kayboluyor, yerine sağlıklı saç görünümü geliyor.

Ayrıca saç serumlarındaki en büyük sorun, saçı ağırlaştırması. Morfose Milk Therapy Keratin Serum ‘da bu sorunum yok, aksine sakin,ağırlaşmamış saçlarım oluyor.

İçeriğinde Keratin,Süt proteini ve 12 farklı Aminoasit Karışımı var. Bu da saç için oldukça besleyici ve kurtarıcı olabilicek yapı taşlarından.

morfose kerayin serum açıklama 2
Morfose Keratin Saç Serumu

Morfose Milk Therapy Keratin Serum yaklaşık 125 ml bir pompalı ambalaja sahip. 125 ml bir ürün benim gibi uzun saçlı bile olsanız yaklaşık 6 ayda yarısına bile gelmedim, haftada 3 kez kullandığım halde. Bu bakımdan çok bereketli. Fiyatı ortalama 20 tl . Birçok kuaför malzemesi satan yerlerde veya online alışveriş sitelerinde kargo bile ödemeden alma şansına sahipsiniz.

Son olarak ; Morfose Milk Therapy Keratin Serum saç uçlarını onaran, saç görünümünü düzelten, saçın kabarmasını engelleyen ama bunu yaparken saçı yağlı bir görünüme kavuşturmayan bir saç serumu. Benim saçımın isteklerine göre aldığım kullandığım ve artık sürekli kullanacağım bir serum. Eğer ki sizlerinde şikayetiniz sürekli saç kırıklarından dolayı saçlarınızı kestirmek ve saçlarınız için uygun fiyatlı bir serum arayışınız varsa Morfose Milk Therapy Keratin Serum bir şans verebilirsiniz. Ancak unutmayın 1-2 kullanımda mucizevi etki beklemek yerine sabırla,her saçlarınızı yıkadıktan sonra kullanırsanız, kuvvetle muhtemel benim saçlarımdaki mutluluğa sizlerde kavuşabilirsiniz.
sevgilerrr…

Toplam Ziyaret: 4177 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir