Morfose Milk Therapy Chocolate

Morfose Milk Therapy Chocolate

Morfose Milk Therapy Chocolate

Mis kokulu bir ürünle herkese merhaba..

Morfose Milk Therapy serisini geçenlerde gittiğim fuardan almıştım.Çikolatalısı ise yeni piyasaya sunulacak olan ürünleri. Denedim, çok beğendim ve hemen sizlerle paylaşmayı istedim..

İçeriğine bakıldığında,süt proteini ve 12 amino asit barındırdığı yazıyor. Uzun süreli nemlendirme, kuru ve kırılgan saçlar için yoğun besleme gibi özellikleri vurgulanıyor. Aynı zamanda boya koruyucu özelliği olduğu da bildirilmiş..

Morfose Milk Therapy Chocolate

Kullanımına gelirsek, ıslak ya da kuru saça uyguluyoruz. Etkisinden bahsedersek, kolay tarama ve şekillendirme konusunda büyük bir yardımcı. Saçta ipeksi bir his ve gözle görülür bir ışıldama meydana getiriyor. Kullanım sonrası elde yapış yapış bir his bırakmıyor ki ilk defa görüyorum böyle bir özellik. Dolayısıyla bu ürün, yeni gözdelerimden. Saçlarımın yapısı oldukça kuru. Belki yağlı saçları olanlar için uygun olmayabilir, denemek gerek..

Milk Therapy saç bakım köpüğünün normalde internetteki fiyatı 25-35 TL arası. Fakat çikolatalı olanın henüz aktif satışı başlamadığından fiyatını bilemiyorum, çok farklı olmayacağını düşünüyorum.

Olumlu görüşlerimi paylaştıktan sonra, herkese mutlu hafta sonları diliyorum..

Esen kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 9209 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 10 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/