Morfose Ossion Saç Serumu

Herkese merhaba 🙂

Bu hafta saç bakımının vazgeçilmez parçalarından olan saç serumlarından bahsetmek istiyorum.. Daha evvel burada kullandığım bir serumdan bahsetmiş ve memnun kalmadığımı söylemiştim. Fakat Adnan Akat Kozmetik imzalı Ossion Saç Serumu ile tanıştığıma çok memnunum..

Bir kuaförde fön sonrası saçıma uygulandığında gördüm bu ürünü ve saçımda bıraktığı ışıltı, yumuşaklık hissi çok dikkatimi çekti. Hemen satın aldım 🙂 100 ml bir ambalaj içerisinde, renksiz, çok yoğun bir serum. Saçım yıkandıktan sonra uçlarına uyguluyorum ve gerçekten hem nemlendirdiğini hem bakım yaptığını görebiliyorum.

morfose.JPG
Morfose Ossion Saç Serumu

Adnan Akat Kozmetik ürünlerinden genel olarak memnuniyetimi blogumu takip edenler bilir. Bu ürün de aynı memnuniyeti stabil kıldı bende. Fiyatı 15-25 TL arası değişmekte olup, bir çok online alışveriş sitesinde bulunabilmekte. Ne yazık ki, kozmetik marketlerde parakende satışı yok. Ancak toptancılarda, kuaför malzemesi satan yerlerde bulunuyor.Onlara da ulaşmamız kolay değil. Zaten ürünün üzerinde “sadece kuaförlerde bulunur” ibaresi var.

Bilmediğiniz ürünlere kocaman kocaman harcamalar yapmaktansa,bu ürüne şans verin derim.

Mutlu haftasonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 23355 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 30 Ortalama: 2.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir