Morfose Ossion Saç Serumu

Herkese merhaba 🙂

Bu hafta saç bakımının vazgeçilmez parçalarından olan saç serumlarından bahsetmek istiyorum.. Daha evvel burada kullandığım bir serumdan bahsetmiş ve memnun kalmadığımı söylemiştim. Fakat Adnan Akat Kozmetik imzalı Ossion Saç Serumu ile tanıştığıma çok memnunum..

Bir kuaförde fön sonrası saçıma uygulandığında gördüm bu ürünü ve saçımda bıraktığı ışıltı, yumuşaklık hissi çok dikkatimi çekti. Hemen satın aldım 🙂 100 ml bir ambalaj içerisinde, renksiz, çok yoğun bir serum. Saçım yıkandıktan sonra uçlarına uyguluyorum ve gerçekten hem nemlendirdiğini hem bakım yaptığını görebiliyorum.

morfose.JPG
Morfose Ossion Saç Serumu

Adnan Akat Kozmetik ürünlerinden genel olarak memnuniyetimi blogumu takip edenler bilir. Bu ürün de aynı memnuniyeti stabil kıldı bende. Fiyatı 15-25 TL arası değişmekte olup, bir çok online alışveriş sitesinde bulunabilmekte. Ne yazık ki, kozmetik marketlerde parakende satışı yok. Ancak toptancılarda, kuaför malzemesi satan yerlerde bulunuyor.Onlara da ulaşmamız kolay değil. Zaten ürünün üzerinde “sadece kuaförlerde bulunur” ibaresi var.

Bilmediğiniz ürünlere kocaman kocaman harcamalar yapmaktansa,bu ürüne şans verin derim.

Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 28 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 19637 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/