Morfose Professional Milk Shampoo..

Morphose

Daha önce kuaförümden alıp kullandığım Morfose Professional saç bakım köpüğünün hem kokusuna hem de saçıma verdiği bakım hissine hayran kaldığım için aynı serinin şampuanını Kadıköy Çilek Sokak Sıla Kozmetik’de görünce hiç dayanamadım ve elimde bir sürü şampuan olmasına rağmen hiç ikiletmeden aldım.

Morphose
Morfose professional milk therapy creamy milk shampoo

Şampuanın her şeyden önce kokusu muhteşem, hele de bakım köpüğü ile birlikte kullanılırsa kokusu ertesi güne bile hissediliyor. Kıvamı çok akışkan bir balsam gibi, saçımı köpür köpür yıkıyor ve tertemiz bir his bırakıyor. Kuru ve kırılgan saçlar için üretilmiş. İçeriğinde süt proteinleri ve aminoasitler var. Süt proteini ve aminoasitler saçın canlanmasını ve yenilenmesini sağlıyor. Boyalı saçlar için de uygun. Ambalajında içeriğinde Paraben içermediği belirtiliyor. 

Ben Sıla Kozmetik’den 20 TL.’ye aldım, ama kuaförler daha fiyatlı satıyorlar bu ürünleri biliyorum. Bazı internet sitelerinde uygun fiyata bulmak da mümkün. 

Sevgiler..

İrem..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 6446 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: