Moshos Garden Grande Soothing Tonik

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle aşk yaşayarak kullandığım bir ürünü paylaşmak istiyorum. Tek kelimeyle hastası olduğum bir tonik oldu Moshos Garden Grande Soothing Toner. Siz bir tonikten neler beklersiniz bilmiyorum. Ben genelde temiz içerikli olmasını, cildimi rahatlatmasını isterim. Kullandığım pek çok tonik yüzümü yaktığı için yavaş yavaş bitki sularına kaçmaya başladım. Mesela gül suları ile dost oldum.  Tabii ki saf gül sularını tercih ediyorum.

Moshos Garden tonik hakkında neler düşündüğümü aslında yazının başında anladınız. Peki bu güzelliğin vaatleri nelerdir? Merak ediyoruzdur sanırım. Cildi yatıştırır, dinlendirir diyor. Yetmiyor, cilt tonunu düzeltmeye yardım ederim diyor. Ee sen kaşındın Moshos Garden. Bakalım maharetlerin neymiş.

Öncelikle ürünü nasıl kullandığımı anlatayım. Bu arada ürünü çoktan bitirdim. Hatta nerdeyse ekmekle şişenin dibini sünnetleyecektim. O derece aşık oldum kendilerine 🙂 Başlarda bir pamuğa biraz döküp tampon hareketlerle cildime yedirdim. Ama sonra pamuğun bu güzel ürünü emmesine dayanamadım ve spreyli bir şişe satın aldım Gratis’ten. Ürünü içine boşalttım ve buzdolabında sakladım. Sadece sabah akşam değil canım ne zaman istese ohhh soğuk soğuk yüzüme sıktım.

Moshos Garden Grande Soothing Tonik
Moshos Garden Grande Soothing Tonik

Yüze soğuk soğuk tonik sıkma işini uzun süredir severek kullanıyorum. Size de tavsiye ederim. Hele yazları vazgeçemezsiniz bu yöntemden. Ürünün tatlı bir tadı var. Yüzüme sıktıktan sonra dudaklarımı yalamak cok hoşuma gidiyor. Ürünün o harika kokusuna oda arkadaşlarım bayıldı. Hepsi ismini aldı. Sırf kokusu için aldılar ürünü 🙂 Ama buram buram bitki koktuğu için herkes kokusunu sevmeyebilir bence. Bitki manyağı olarak elbette ben de kokusuna aşık oldum.

Ürün cilt tonumda bir değişime sebep oldu mu bilemiyeceğim. Ya da ben fark etmedim. Evet cildimde bir duruluk sezdim ama bu tonikten mı bilmiyorum. Genelde toniklerin bu konuda yetersiz olduğunu düşünürüm. Ama cildimi yatıştırma, nemlendirme, dinlendirme konusunda kullandığım en iyi ürünlerden biri oldu. Bu ürünü yazarken en büyük korkum acaba reklam yaptığımı düşünenler olur mu oldu. O kadar aşık oldum ki ürüne övmeden duramıyorum. Ama ben Moshos’un eski müşterilerindenim. Öyle ki daha ambalajları, etiketleri yapılmamıştı, siteleri bile oturmamıştı ve ben doğal ürün aşkıyla havale yapıp öyle ürün satın alıyordum. Ben çoktan ürünlerinin hepsini satın almış bitirmişken bazıları daha yeni keşfetmiş markadan ürün isteme derdindeydi. İşin bu ticari kısmını çok karıştırmadan markaya bu güzel ürünleri ürettikleri çoook teşekkür ediyorum. Marka bol bol kampanya yaparak bu güzelliklere iyi fırsatlarla sahip olmamızı sağlıyor. 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 2687 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com