Moshos Garden Kil Maskesi

moshos garden kil maskesi

Merhaba,

Asıl ilgi alanım cilt bakım ürünleri olduğuna göre biraz cilt bakım ürünü anlatsam iyi olacak sanırım. Birkaç hafta bakım ürünü anlatmaya karar verdim. Bugün Türk malı ve temiz içerikli olması nedeniyle kalbimi kazanan, piyasaya girer girmez müşterileri olduğum bir markadan bahsedeceğim.  Moshos Garden’ın ürün yelpazesi ilk tanıştığımdan bu yana oldukça gelişti. Gelişim süreçlerine bizzat şahit olanlardan biriyim ve bu onlara olan güvenimi arttırıyor. Geçen sene bakım blogumda bu üründen bahsetmiş olmama rağmen burda da söz etmek istedim.

Ürünü ben satın alırken lavantalı çeşidi de vardı. İlk olarak kullandığım ve şişelerce bitirdiğim çeşidi lavantalı olandı. Daha sonra bu büyük boy ambalajı çıkardılar. Sanırım bu boyu artık yok. Ama stoklarımda bulunan maskeleri bitireceğim diye uzun süredir Moshos Garden siparişi vermedim. Markada devamlı gelişmeler gösterdiği için konudan geri kalmış olabilirim 🙂 Kına renginde yoğun macun şeklinde bir ürün. Bir parça avucumuza alıp az su ile  yoğurup macun kıvamına yani  daha sürülebilir hale sokuyoruz. İçinde kimyasal zararlı ürünler yok. Doğal yağlarla desteklenmiş.

moshos garden kil maskesi

 Benim ki bitmek üzere,kalan az miktarda o nedenle kurudu. Genel olarak hazır kil maskeleri kullanmak istemiyorum. İçlerinde plastikimsi neler neler vardır diye. Ama Moshos Garden’a güveniyorum. Temiz içerikli kil maskesi arayışı içinde olanlara önerebilirim. Kuru ya da yağlı cilt farketmez. Bence gözenek temizliği, fazla sebumun ve pürüzlerin dengelenmesi için kil maskesi şart. Alın bölgemde pürüzler artınca hemen kil maskesine koşarım. Haftada bir ya da iki kez kullanırım. Ardından iyi bir tonik ve nemlendirici şart elbette. Pek çok kil maskesi gibi 15- 2 0 dakika cildimde kurumasını bekleyip ılık su ile yıkıyorum. Hangi maskeyi kullanırsam kullanayım öncesinde kesinlikle peeling yaparım. Böylece ölü deriyi atıp cildimin maskeden daha iyi istifade etmesini sağlamış oluyorum.

Sizin düzenli kullanıp. önerdiğiniz maskeler var mı?

Toplam Ziyaret: 2902 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir