Moshos Garden Kil Maskesi

moshos garden kil maskesi

Merhaba,

Asıl ilgi alanım cilt bakım ürünleri olduğuna göre biraz cilt bakım ürünü anlatsam iyi olacak sanırım. Birkaç hafta bakım ürünü anlatmaya karar verdim. Bugün Türk malı ve temiz içerikli olması nedeniyle kalbimi kazanan, piyasaya girer girmez müşterileri olduğum bir markadan bahsedeceğim.  Moshos Garden’ın ürün yelpazesi ilk tanıştığımdan bu yana oldukça gelişti. Gelişim süreçlerine bizzat şahit olanlardan biriyim ve bu onlara olan güvenimi arttırıyor. Geçen sene bakım blogumda bu üründen bahsetmiş olmama rağmen burda da söz etmek istedim.

Ürünü ben satın alırken lavantalı çeşidi de vardı. İlk olarak kullandığım ve şişelerce bitirdiğim çeşidi lavantalı olandı. Daha sonra bu büyük boy ambalajı çıkardılar. Sanırım bu boyu artık yok. Ama stoklarımda bulunan maskeleri bitireceğim diye uzun süredir Moshos Garden siparişi vermedim. Markada devamlı gelişmeler gösterdiği için konudan geri kalmış olabilirim 🙂 Kına renginde yoğun macun şeklinde bir ürün. Bir parça avucumuza alıp az su ile  yoğurup macun kıvamına yani  daha sürülebilir hale sokuyoruz. İçinde kimyasal zararlı ürünler yok. Doğal yağlarla desteklenmiş.

moshos garden kil maskesi

 Benim ki bitmek üzere,kalan az miktarda o nedenle kurudu. Genel olarak hazır kil maskeleri kullanmak istemiyorum. İçlerinde plastikimsi neler neler vardır diye. Ama Moshos Garden’a güveniyorum. Temiz içerikli kil maskesi arayışı içinde olanlara önerebilirim. Kuru ya da yağlı cilt farketmez. Bence gözenek temizliği, fazla sebumun ve pürüzlerin dengelenmesi için kil maskesi şart. Alın bölgemde pürüzler artınca hemen kil maskesine koşarım. Haftada bir ya da iki kez kullanırım. Ardından iyi bir tonik ve nemlendirici şart elbette. Pek çok kil maskesi gibi 15- 2 0 dakika cildimde kurumasını bekleyip ılık su ile yıkıyorum. Hangi maskeyi kullanırsam kullanayım öncesinde kesinlikle peeling yaparım. Böylece ölü deriyi atıp cildimin maskeden daha iyi istifade etmesini sağlamış oluyorum.

Sizin düzenli kullanıp. önerdiğiniz maskeler var mı?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2805 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com