Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici

Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici

Merhaba,

Bu hafta misafirimiz Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici. Adı üzerinde sıcak sıcak uygulanan ve yanında bir havluyla gelen bir ürün. Cam kavanozda oldukça tatlı bir sunumla bizimle beraber. Markanın misyonu bize temiz içerikli ürünler sunmak. Doğal yağlarla ürettiği ürünleri kendi web sitesi üzerinden satarak bize sunuyor. Her geçen gün hem kendini geliştiriyor hem ürün skalasını genişletiyor.

Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici
Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici

Ürünün yapısı katı bir yağ kıvamında. Sıcakta beklettiğimiz zaman yavaş yavaş eriyor. Sıvı hale geçiyor. Azıcık ısıya maruz kalsa kolayca eriyor. Bazı kişiler kullanmak için ürünü sıvı hale sokuyor. Ben normal katı formda iken kullanıyorum. Oldukça da memnunum. Genelde önce kil maskesini kullanıyorum. Akabinde ise bunu kullanıyorum. Oldukça temiz ve yumuşak bir his bırakıyor. Üstelik uyguladığınız havluda tüm pislikleri görüyorsunuz 🙂

Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici
Moshos Garden Sıcak Havlu Temizleyici

Peki ürünü nasıl kullanıyoruz? Bir parça ürün alıyoruz. Minicik bir parça. Tüm yüzüme masaj yaparak uyguluyorum. Sonra sımsıcak suda havluyu ıslatıp sıkıyorum. Aşağıdan yukarıya yavaş yavaş havlu ile yüzümü silerek, yağdan arındırıyorum. Ben kaç şişe bu üründen aldım hatırlamıyorum. Özellikle kışın. Bittikçe de satın alacağım bir ürün kendisi. Yüzümü yumuşacık ve tertemiz yapıyor. Hele kış aylarında vazgeçilmezim oldu bile.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1594 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com