Mud Mudslide Ruj

Mud Mudslide Ruj

Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta sizlerle ülkemize yeni giriş yapan ve pek bilinmeyen bir markanın ruju hakkında konuşmak istiyorum. Ben markanın sadece rujunu kullandım. Diğer ürünlerini de merak etmiyor değilim.

Mud  Ruj
Mud Mudslide Ruj

Ben de olan rengi Mudslide isimli bir rengi. Ürün bana hediye olduğu için fiyatını bilmiyorum. İnternette sizler için araştırdım ama bulamadım. Ülkemize yeni giriş yaptığı için bulamamış olabilirim. Zamanla daha çok göreceğiz belki de.  Ürün ambalaj şekli ve kalitesi ile Mac rujlari andırıyor. Oldukça karizmatik duruyor yani. Mudslide rengi benim çok hoşuma gitti. Bence çok güzel bir çikolata kahverengi 😉 Rujlarda kahve tonlarını seviyorum. Hele içinde çikolata varsa sevilmez mi? 😉

image

Mud
Mud – Make Up Designory

Ruj nemli bir yapıya sahip. Bu nedenle fotoğraf çekerken parlama yaptı ve tam rengini belli edemedim.

Rujun kokusu çok eski zaman rujları gibi. O yüzden sevdiğimi söyleyemem kokusunu. Ruj oldukça yumuşak ve maalesef daha ambalajında yamulup yumulmaya başladı. Bu çok sinir bozucu. Nemli yapısı sayesinde dudaklarını hiç kurutmadı. O yönü çok hoşuma gitti.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 959 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com