mumyak.com Patili Dostlarımıza Yardım Ediyor..

Bugün kozmetik dışında, farklı bir konudan söz etmek istiyorum. Malum kokulu mumlar, tütsüler, doğal mumlar son zamanlarda çok moda oldu. Ben de bu mumların ve tütsülerin kokularını çok sevmekle birlikte evde vakitsizlikten güzel güzel yakıp keyfime bakamıyorum. Eskiden evde çok tütsü yakardım, daha kokulu mumlar ortada yoktu bile, sonra onu da yapmayı unuttum. Bugün ise bu kokulu mumlardan, tütsülerden hoşlananların, evde bunları yakıp zevkini sürmeye vakti olanların, vakti olmasa da dekoratif amaçla kullananların, o da olmadı patili dostlarımıza yardım etmek isteyenlerin çok beğeneceği bir site tanıtmak istiyorum, mumyak.com   gelirinin yarısı ile patili dostlarımıza yardım eden bir kuruluş. Hatta sadece patili dostlara değil, ihtiyacı olan tüm kuş, çocuk, kadın, doğa hatta deniz canlılarına bile ihtiyaç olduğunda maddi ve manevi destek vermeye hazır.

mumyak
mumyak.com

Bazı popüler kokulu mum markalarının üçte biri, dörtte bir fiyatlara kokulu mum satan , çiçek, kahve ve ciklet (evet ciklet) baharat ve meyve kokulu mumlar bulabilirsiniz.

mumyak.com
mumyak.com

Ayrıca çocuklara özel desenler, patili dostlara özel desenler, çeşitli dekoratif mumlar, güzel buhurdanlıklar ve kokular da var. Benim en dikkatimi çeken koleksiyonları ise wedding yani evlilik koleksiyonu oldu.

Böyle hem değişik hem de uygun fiyatlı hediyelikler için tam da bakılabilecek bir site olmuş bence ..

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 375 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: