Mustela Bebe Dermo Cleasing Shampoo

Herkese merhaba

Sizlere bugün Mustela‘nın bebe şampuanından bahsedeceğim. Aylar önce e-bebek.com da indirimde iken bulup almıştım. Nasılsa küçük oğlum Mirza için bebek şampuanı alıyorum baktım paraben de içermiyor sipariş ettim. 

Geldiğinde ilk olarak kendim denemek istedim. Ellerimle köpürtüp yüzümü yıkadım. Kokusu çok güzel papatya gibi kokuyor. Yıkadıktan sonra nemlendiriyor ve asla cildi germiyor. Birkaç denemeden sonra baktım kurutma,gerilme ve pul pul dökülme yapmıyor oğlumda da kullanmaya başladım. Mirza’da kokusunu çok beğendi. Göz yakmıyor dedim ama gene de gözlerini kapatıyor (daha önce başka bebek şampuanı kullandığımızda gözleri yanınca korktu sanırım )

mustela-bebek-sampuani
Müstela Bebe Dermo Cleasing Shampoo

Yüksek toleranslı ve hipoalerjenik formül dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilmiş bu yüzden de içim rahat kullandım.

Gözlerimde alerjik olduğu için çocuklarıma aldığım bebe şampuanlarını bende kullanıyorum. Gözlerimi sık sık bebek şampuanı ile yıkıyorum. Müstela şampuanı bende alışkanlık yaptı özellikle dışarıda çok kaldıysam eve gelir gelmez ellerimi ve yüzümü müstela bebek şampuanı ile yıkıyorum hem cildimin ferahladığını hem de kirlerden arındığımı hissediyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum. Şu anda ebebek.com da yok ama güvenle alışveriş yaptığım Turuncu Kasa da indirimde ve 500 gr  39.92 TL ye satılıyor.

Haftaya görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 2036 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Ben ebebek.com da uygun bulduğumda almıştım. Dönem dönem her sitede indirim yapıyorlar ama takip etmek gerekiyor. Bir de Turuncukasa.com da son kullanma tarihi yakın ürünler de indirim oluyor takip ederseniz yakalayabiirsiniz. Ben de rastlarsam indirime size bilgi veririm Ayşegül hanımcım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: