Mustela Nemlendirici Vücut Losyonu

Mustela Nemlendirici Vücut Losyonu

Merhaba herkese 🙂

Bugün sizlere yine bebeklerimiz için benim bir süredir kullandığım bir ürünü tanıtmak istiyorum. Mustela markasına ait Nemlendirici vücut losyonunu bir de benden okuyun 🙂

Bebeklerimiz doğduktan sonra ilk yıkaması genelde hastanede gerçekleşiyor ve bebekle eve gelince banyo yaptırma olayı bize kalıyor. Daha önce sizlere Bu Yazımda konak önleyici Mustela şampuanından bahsetmiştim. Yıkama hakkında bilgiden sonra peki yıkama sonrası bakım yapılmalı mı neden?

Doğumdan sonra bebeklerin cildi yavaş yavaş kuruyor ve deri değiştirmeye başlıyorlar mutlaka dikkat etmişsinizdir. İşte banyodan sonra kullanacağınız Mustela Nemlendirici vücut losyonu bu kurumayı ve dökülmeyi hafif atlatmayı sağlıyor. Bebeğin cildini nemlendirip zaten pamuk gibi yumuşak olan cildinin yumuşaklığının devamını sağlıyor.

Mustela-Nemlendirici-Vucut-Losyonu
Mustela Nemlendirici Vücut Losyonu

İçerisinde bulunan jojoba ve tatlı badem yağı sayesinde bebeğin cildine dokunduğunuzda ipeksi hissi hissedebilirsiniz.

Uygulamasına gelirsek; masaj yaparak losyonu uygulamanızı tavsiye ediyorum ama bu sırada bebek üşürse ki bizimki soğuğu hiç sevmiyor hızlı hızlı bu masajı yaparak vücudunu nemlendirebilirsiniz. Yüz hariç ben her bölgesine losyonu uygulamaya çalışıyorum.

Mustela bu ara kampanya başlattı. Mesela anlaşmalı satış noktalarında 60 -120 tl arasındaki alışverişe 15 tl, 120-180 tl arasındaki alışverişe 30tl, 180 tl ve üzerine ise 45 tl indirim uyguluyor. Anlaşmalı noktaları Mustela’nın Facebook sayfasında bulabilirsiniz.

Haftaya farklı bir ürün ile sizlerleyim. Görüşmek üzere takipte kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]

Toplam Ziyaret: 943 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/