Mustela Yeni Doğan Köpük Şampuanı (Konak Önleyici)

Mustela Konak Önleyici Şampuan

Merhaba herkese 🙂

Bugün sizlere yeni doğan bebeklerimiz için kullanabileceğimiz bir üründen bahsetmek istiyorum. Mustela Yeni Doğan Köpük Şampuanı.

Bebeklerimizi hamilelik süresince her zararlı şeyden korumaya çalışırken doğumdan sonra da aynı özeni göstermeye çalışıyoruz. Doğduktan sonra pamuk gibi yumuşacık olan hassas ciltlerine her önümüze gelen ürünü sürmek beklenen bir şey değil tabi.

Doğumdan sonra mevsime göre sık sık banyo yaptırmak gerekiyor. Hangi ürünü kullanayım diye düşünüyorsanız fikir vermesi açısından sizinle bu ürünü paylaşmak istedim.

Mustela’nın bu yeni doğan köpük şampuanı konak önleyici özelliğe sahip. Bilirsiniz konak denilen şey bebeğin vücudunun ürettiği, zararsız, doğal ama görüntü açısından kalın ve yağlı yağlı göründüğü için annelerin hoşuna gitmeyen bir süre sonra geçecek olan bir tabakadır. Mustela’nın bu ürününü konak oluşmadan yani ilk banyosundan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde eğer farklı bir durum yoksa konak oluşumu engelleyecektir. Ben ilk yıkamadan beri kullanıyorum ve konak oluşumu gözlemlemedim inşallah böyle de kalır.

Ayrıca bu ürün Paraben, Phythalate ve phenoxyethanol içermez.

Mustela Konak Önleyici köpük Şampuan
Mustela Konak Önleyici Şampuan

Adı üstünde fotoğrafta da görüldüğü gibi köpük şeklinde bir yapıya sahip. Kokusu misler gibi. Gözleri yakmayan formüle sahip.

Mustela kozmetik marketlerde satılan bir ürün değil. Genelde eczanelerde ve bazı dermokozmetik siteleride satılıyor. Kampanyalarına göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Genelde 30 tl civarında satılıyor. Boyut olarak da 150 ml.

Haftaya yine sizlerle farklı bir yazı da buluşacağız. Görüşmek üzere takipte kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.3]
Toplam Ziyaret: 2087 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/