Natura Therapy Macadamia Şampuan

Saçlarınızın temel temizlik unsuru olan şampuan seçimi, çok önemlidir. Artık doğal yağlardan oluşan bir çok marka zengin içerikleriyle, saç bakımının temeli olan bir çok çeşit ürün çıkartmaya başladı. Bana çok farklı gelen bir içeriğe sahip olan Natura Therapy Macadamia Şampuan

Natura-Therapy-Macadamia-Şampuan
Natura Therapy Macadamia Şampuan

Macadamia yağı %22 oranında Palmitoleic Asit içerdiğinden cilt bakımı ve kozmetik de kullanılmaktadır. Bu yağ sayesinde, cildin tüm katmanlarına ulaşarak çok ciddi nemlendirme ve hasar onarımı yapıyor.

Saç bakımında kullanıldığında, hasarlı telleri onarabileceği ve saçların kırılmasını geciktireceği vaadleri arasında.

Adnan Akat tarafından üretilen Macadamia Şampuan kremli bir yapıya sahip. Ayrıca bu yüzden saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor.

Saça verdiği etki, öncelikle yumuşacık yapıyor saçları. Boyalı saçlarda da, boyasız saçlarda da kullanımda saçları kurutmuyor, yumuşacık yapıyor. Ayrıca kokusu ağır değil, çok hafif çiçeksi bir kokusu var.

Saçı kuruturken boyalı saçlarda biraz sertlik oluyor, durulanmayan saç bakım ürünleri bu noktada ama imdada yetişiyor. Ancak boyasız yani benim saçlarımda yumuşaklığı yeterli.

Kullandığım süre içerisinde, gözlemlediğim kadarıyla saçlara çok güzel bir parlaklıkta verdi.

Macadamia şampuan 500ML bir pompalı şişede. Bu da kullanımını kolaylaştırıyor.

Natura-Therapy-Macadamia-Şampuan-şişe
Natura Therapy Macadamia Şampuan

Ayrıca sık kullanıma yani günlük kullanımda da uygun. Saçları bazı şampuanlar elektriklendiriyor ve kabarıklık yapıyor, ancak bu sorunu da yaşamadım.

Eğer sizlerde farklı içeriğe sahip ürünleri denemeyi seviyorsanız Adnan Akat firması tarafından üretilen Natura Therapy Macadamia Şampuan, tüm kuaför malzemeleri satan yerlerde ve online alışveriş sitelerinde 20-25TL satılmakta.

sevgilerr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 701 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: